تيم فوتبال بايرن مونيخ

هشدار شواین‌اشتایگر به آرسنالی‌ها

تیم فوتبال بایرن مونیختیم فوتبال بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها باید به مصاف آرسنالی برود که در فصل جاری وضعیت خوبی دارد اما هافبک باواریایی‌ها به توپچی‌های لندن هشدار داد که وی و هم‌تیمی‌هایش به فکر دفاع از عنوان قهرمانی تیم‌شان هستند.
به گزارش تسنیم، باستین شواین‌اشتایگر، هافبک مصدوم بایرن مونیخ که در آستانه بازگشت به میادین است، گفت: به شخصه به دنبال این هستم که با بایرن به دستاوردی برسم، چیزی که تا کنون هیچ تیمی در لیگ قهرمانان به آن دست نیافته است. می‌خواهم در این رقابت‌ها با باورایایی‌ها از عنوان قهرمانی خودمان دفاع کنیم.
وی با یادآوری اینکه ۲۰۱۳ سالی فوق‌العاده برای بایرنی‌ها بوده است، افزود: نکته قابل توجه در فوتبال این است که همیشه بخش‌هایی از بازی شما وجود دارد که می‌توانید آنها را ارتقا دهید.
هافبک ۲۹ ساله تیم ملی آلمان که به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا از همراهی سرخپوشان مونیخ محروم بود در خصوص وضعیت آمادگی جسمانی‌اش اظهار داشت: فکر نمی‌کنم زمان زیادی طول بکشد که با آمادگی کامل به میادین مسابقه بازگردم. از شرایط کنونی‌ام خوشحالم و مطمئنم که اوضاع بهتر از این هم خواهد شد.
شواین‌اشتایگر در خاتمه تصریح کرد: به کیفیت بازی‌ خود واقفم و همین موضوع مرا آرام می‌کند.
آخرین دیداری که شواینی برای بایرنی‌ها به میدان رفت در اوایل ماه نوامبر ۲۰۱۳ در دیدار مقابل ویکتوریا پلژن جمهوری چک در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بود.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.