هدیه نیم میلیون یورویی استیون جرارد به بیمارستان کودکان

هدیه نیم میلیون یورویی استیون جرارد به بیمارستان کودکان

هدیه نیم میلیون یورویی استیون جرارد به بیمارستان کودکانکاپیتان لیورپول از هر نظر یک الگوی بزرگ است
استیون جرارد کاپیتان لیورپول حالا یکی از شرکای ساخت بیمارستان خیریه آلدر هی است.  او با اهدای ۵۹۵هزار یورو در ساخت این بیمارستان کودکان مشارکت کرده است. این پول، در واقع وجهی است که در بازی بزرگداشت او جمع آوری شده. دیداری که در ماه آگوست سران باشگاه لیورپول به مناسبت پانزدهمین سالگرد حضور او در این باشگاه انگلیسی ترتیب داده بودند
حالا جرارد در صحبت هایی دراین راستا گفته:« این امتیاز مثبت و خوبی است که بتوانم در ساخت بیمارستان کودکان آلدر هی و این امر خیر سهیم باشم . این کار فوق العاده ای است  و روند ساخت این بیمارستان الهام بخش است و شاید بتواند کمی به کودکان کمک کند. این افتخار بزرگی  است که من به عنوان یکی از شرکای ساخت این بیمارستان وسفیر آن برگزیده شده ام. این به قلب من خیلی نزدیک است؛ چون بدین ترتیب می توانم به مردم کمک کنم.»
بخشی از این پول صرف خرید یک اسکنر مغزی می شود که به جراحان کمک خواهد کرد که جزئیات دقیقی از آنالیز مغزبیمارانشان در زمان جراحی داشته باشند.
ریچارد ماتیاس، رئیس این بمارستان هم باتشکر از جرارد گفت:« ما فضایی هم برای بازی کودکان در بیمارستان خواهیم ساخت تا آنها با حضور دراین فضا آن نفس و اکسیژن لازم را بگیرند.این فضا هم برای بیماران بستری در بیمارستان است و هم برای کودکانی که برای عیادت از بیمارانشان به اینجا می آیند.» او در ادامه با تشریح معنای عنوان«شریک بانی بیمارستان» که به جرارد اختصاص یافته گفت:« این نام در کنار نام بخش اطلاعات بیمارستان جدید ثبت خواهد شد تا نسل های آینده آن را ببینند وآنها نیز چنین کارهای خیری انجام دهند..»

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.