بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
نکاتی بسیار مهم،ویژه عضله سینه

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

نکاتی بسیار مهم،ویژه عضله سینه

1601

نکاتی بسیار مهم،ویژه عضله سینه
برای پرورش عضلات سینه به چیزی بیش از انجام چند پرس سینه نیاز دارید. پس عضلات ذهن تان را فعال کرده و به تست های زیر پاسخ دهید.


۱- پرس سینه هالتر، حرکتی فوق العاده موثر برای بخش میانی سینه است. حال اگر هالتر را به صورت مچ برعکس بگیرید، فشار به کدام بخش سینه منتقل می شود؟

الف) فشار به بخش پایی سینه متقل می شود

ب) فشاربه بخش بالایی سینه منتقل می شود

ج) فشار به بخش خارجی سینه منتقل می شود

د) تغییری ایجاد نخواهد شد

۲- تصور کنید می خواهید برنامه تمرین سینه رابا دستگاه فلای سینه به پایان برسانید اما صفی طولانی کنار این دستگاه در انتظار هستند، کدام حرکت را جایگزین می کنید تا حد زیادی شمابه این دستگاه باشد؟

الف) فلای سینه با دمبل

ب) کراس آور سینه

ج) فلای بالا سینه دمبل

د) پول آور رو نیمکت صاف

۳- دستگاه فلای سینه ۹۰ درجه مشابه دستگاه فلای سینه ساده است اما مزیت استفاده از نوع ۹۰ درجه ای آن چیست؟

الف) این دستگاه بخش بالای سینه با بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد.

ب) این دستگاه عضله پست بازو را از حرکت حذف می کند.
نکاتی بسیار مهم،ویژه عضله سینه
ج) این دستگاه دامنه حرکتی بیشتری دارد.

د) این دو دستگاه تفاوتی با هم ندارند.

و اما پاسخ های خود را با پاسخ های صحیح مقایسه کنید :

پاسخ سوال شماره ۱- انجام پرس سینه هالتر به صورت مچ برعکس مشابه حرکت پرس بالا سینه هالتر است که در هردو فشار و تمرکز روی بخش بالایی عضله سینه است. برای انجام این حرکت، از وزنه های سبک استفاده کنید و انگشت شست را کاملا دور میله بگرید تا هالتر سر نخورد. پاسخ صحیح گزینه ب است.

پاسخ سوال شماره ۲- در فلای سینه بادستگاه، بازوهای شما عمود به تنه قرار می گیرد، در کراس آور سینه که معمولا دست ها به سمت پایین و جلوی بدن حرکت می کند، فشار بیشر روی بخش زیر سینه و در فلای بالا سینه، تمرکز روی بالا سینه است. در پول آور روی نیمکت صاف، علاوه بر سینه، عضله بزرگ پشتی نیز درگیر است. بنابراین بهترین جایگزین برای فلای سینه دستگاه، فلای سینه دمبل است که روی نیمکت صاف انجام می شود. در این حرکت نیز بازو ها مشابه دستگاه فلای، عمود به بدن قرار می گیرد. بنابراین پساخ صحیح گزینه الف است.

پاسخ سوال شماره ۳- گرچه در هر دوی این حرکات تک مفصلی، دست ها نسبت به بدن، به حالت عمود قرار می گیرند اما در فلای ۹۰ درجه، می توانید آرنج ها را تا جایی جلو بیاورید که انقباض کامل روی عضله سینه صورت بگیرد و به این تریب دامنه حرکتی بیشتری خواهید داشت. پاسخ صحیح گزینه ج است.

منبع : ایرانی فیتنس

نظر خود را بگذارید


− دو = 2

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز