مارک آندره تِر اشتگن

نویر: تِر اشتگن دروازه‌بانی فوق‌العاده است

مارک آندره تِر اشتگندروازه‌بان تیم ملی آلمان از سنگربان جوان تیم فوتبال بورسیا مونشن‌گلادباخ تمجید کرد.
قرارداد ویکتور والدس، سنگربان بارسلونا در انتهای فصل جاری با این تیم به اتمام می‌رسد. این دروازه‌بان ملی‌پوش پیش از این اعلام کرده است که قصد ترک نیوکمپ را دارد و از تمدید قراردادش با آبی‌و‌اناری‌پوشان خودداری خواهد کرد.
به گزارش تسنیم،بر اساس اخبار منتشرشده کاتالان‌ها هم که به دنبال بازیکنی جدید در این پست هستند، مارک آندره تِر اشتگن، دروازه‌بان ۲۱ ساله بورسیا مونشن‌گلادباخ را برای جانشینی والدس مدنظر دارند. در این خصوص حتی شایعه شده که باشگاه بارسلونا با این سنگربان آلمانی پیش‌قراردادی هم به امضا رسانده است.
مانوئل نویر، سنگربان بایرن مونیخ در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «آس» با تمجید از همتای مونشن‌گلادباخی‌اش گفت: شکی نیست که تِر اشتگن دروازه‌بانی فوق‌العاده است. او بازیکنی است که آینده خیلی خوبی در انتظارش خواهد بود.
وی افزود: مارک آندره دروازه‌بانی پرشور و چالاک است که می‌داند در موقعیت‌های پیچیده چه واکنشی از خود نشان دهد. او شوت‌گیری قهار است.
سنگربان ۲۷ ساله تیم ملی آلمان تصریح کرد: نمی‌دانم که تِر اشتگن جهت بازی کردن برای تیمی همچون بارسلونا آماده است یا خیر. این تصمیمی است که کاردفنی مونشن‌گلادباخ باید بگیرد.
قرارداد مارک آندره تِر اشتگن با بورسیا مونشن‌گلادباخ تا تابستان ۲۰۱۵ است.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.