بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
نوري: دست قلعه نوعي خالي است

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

نوری: دست قلعه نوعی خالی است

159

پژمان نوریپژمان نوری درباره بازی روز شنبه آبی پوشان مقابل سورینت عنوان کرد:ما برای این مسابقه غایبان زیادی داریم و به همین دلیل کارمان آسان نخواهد بود.راه آهن هم تا به امروز نتوانسته نتایج خوبی بگیرد و به همین دلیل مقابل استقلال انگیزه بالایی دارد و با یک بازی انتحاری به دنبال کسب سه امتیاز خواهد بود.در واقع برای این مسابقه هر دو تیم به فکر پیروزی هستند و یک امتیاز برای ما فایده ای ندارد.
به گزارش اوج، وی ادامه داد: به طور حتم غیبت بازیکنان ما در این مسابقه در کیفیت کار استقلال تاثیر منفی می گذارد.دست قلعه نوعی خالی است و روی نیمکت هم بازیکن زیادی نداریم.امیدوارم در نهایت با کمک هواداران بتوانیم دست پر از بازی بیرون بیاییم.
هافبک استقلال درباره اینکه با توجه به محرومیت عمران زاده، غیبت منتظری و مصدومیت غلام نژاد احتمال حضورش در خط دفاعی در این مسابقه وجود دارد گفت: من هر جایی مربی صلاح بداند بازی می کنم و تفاوتی ندارد.قبلا هم این رویه را داشته ام و مشکلی با پستم ندارم.
نوری درباره فشردگی مسابقات باشگاهی تصریح کرد:فوتبال در همه جای دنیا همین است.باید سعی کنیم باشگاهها با برنامه ریزی که می شود تقویت شوند و در نهایت هم باشگاهها سود ببرند و هم تیم ملی.
وی درباره جدایی پژمان منتظری از استقلال و اینکه چرا او در این شرایط از جمع آبی پوشان رفت اظهار داشت:من از دلیل جدایی منتظری بی خبرم و بهتر است خودش در این زمینه پاسخ بدهد.
هافبک سابق ملوان درباره ناراحتی مازیار زارع و سید جلال رافخایی از داوری بازی با استقلال گفت:این نظر خود زارع و رافخایی است.البته به نظر من در صحنه اخراج،رافخایی چیزی نگفت.او بچه خوبی است و بعید می دانم به فغانی حرفی زده باشد.
نوری در پایان اظهار داشت:امیدوارم روز شنبه تماشاگر خوبی به استادیوم آزادی بیاید و بتوانیم در کنار آنها نتیجه خوبی بگیریم.من به شخصه فکر می کنم با توجه به رقابت سنگینی که در صدر جدول وجود دارد،برای مسابقه با راه آهن تماشاگر بیشتری نسبت به بازی های قبلی به استادیوم خواهند آمد.

نظر خود را بگذارید


× 1 = شش

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز