بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
نوري:مي‌خواهند پرسپوليس را به حاشيه ببرند

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

نوری:می‌خواهند پرسپولیس را به حاشیه ببرند

157

محمد نوریمحمد نوری ابتدا در خصوص جلسه  با محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: به نمایندگی از همه بازیکنان در یک جلسه بسیار خوب با رویانیان شرکت کردیم که در این جلسه در خصوص مباحث مختلف از جمله مشکلات بازیکنان صحبت شد که آن را با مدیرعامل در میان گذاشتیم.
رویانیان قول داد که مشکلات برطرف می‌شود و من هم این موضوع را به سایر بچه‌ها انتقال دادیم.
نوری ادامه داد:‌ ما دو بازی حساس یعنی ۶ امتیاز در پیش داریم و به نظرم این امتیازها از نان شب برای ما واجب‌تر است. انشاءالله با تمام تمرکز خود به این بازی‌ها فکر می‌کنیم و مسئولان هم به فکر رفع مشکلات هستند.
وی در پاسخ به سؤالی که برخی‌ها می‌گویند شما به همراه سیدجلال حسینی و محسن بنگر از رویانیان پول گرفته‌اید،‌گفت: از یک ریال هم خبری نبود چه برسد به اینکه ما سه نفر پول بگیریم. مسائل ریز و درشت این جلسه را بچه‌ها می‌دانند. سردار باید حمایت شود و من نمی‌دانم چرا وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس کمک نمی‌کند. من امیدوارم که هر چه سریع‌تر به باشگاه پرسپولیس کمک شود تا اینکه بتواند در حساس‌ترین شرایط خود به بازی‌های باقیمانده با خیال راحت فکر کند.
هافبک پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما بازی بسیار حساس و شاید سرنوشت‌سازی را مقابل تیم خوب فولاد داریم و باید هر چه در توان داریم به نمایش بگذاریم تا دست خالی آن بازی را ترک نکنیم و بعد از این مسابقه باید خود را برای یک دربی حساس آماده کنیم. پس نباید خدای ناکرده تمرکزمان را به هم بزنیم. ما سعی نکردیم که برخی مشکلات‌مان بزرگ‌نمایی شود و به نظرم در یک کار منطقی و برای حفظ آرامش تیم همه مشکلات را به رویانیان گفتیم و انشاءالله همه چیز حل می‌شود.
نوری در پاسخ به سؤالی که به نظرت این مشکلات در دو بازی آینده به قرمزپوشان ضربه می‌زند یا خیر، گفت:‌آنقدر بچه‌های ما با غیرت و تعصب هستند که می‌دانند وظیفه‌شان مقابل هواداران چیست. تا امروز چقدر درباره مشکلات از زبان بازیکنان مصاحبه و حرف شنیده‌اید؟ با توجه به مشکلاتی که داشتیم اما همه کار خود را ادامه دادند و مطمئن باشید چیزی جلودار ما نیست و امیدوارم بتوانیم آخر فصل شرمنده هواداران نشویم. البته اگر مشکلات هم زودتر حل شود با خیال راحت‌تر کارمان را دنبال می‌کنیم. مخصوصا در دو سه بازی آینده که به نظرم جنگ و فینال زودرس است.
نوری تاکید کرد: با توجه به موقعیت حساس پرسپولیس عده ای با بیان حرف هایی می خواهند ما را به حاشیه ببرند.مثلا می گویند که بازیکنان تیم عمداً در مراسم جشن ۵۰ سالگی حاضر نشدند، در صورتی که ما فقط برای استراحت بیشتر در مراسم شرکت نکردیم و احترام پیشکسوتان همیشه برای ما واجب است.

نظر خود را بگذارید


شش + = 11

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز