نظری‌جویباری: هر تیمی از ما هراس دارد

علی نظریبه نقل از سایت باشگاه استقلال،علی نظری جویباری درباره بازی این تیم در دربی گفت: استقلال هدف مشخصی در این بازی داشت و به آن نیز رسید. ما در این بازی در ابتدا می‌خواستیم گل دریافت نکنیم و در وهله دوم اگر موقعیت خوبی را فراهم کردیم به پیروزی هم برسیم. جای خوشحالی است که استقلال در این بازی به خوبی میدان را اداره کرد و توانست نتیجه حداقلی را از این بازی بگیرد و صدرجدول را حفظ کند.
وی افزود: پرسپولیس درصدد حمله همه جانبه بود و هدفش کسب پیروزی بود تا بتواند فاصله خود را تا صدرجدول کمتر کند که استقلال با هنر تاکتیکی خود از این اتفاق جلوگیری و جایگاه خودش را در رتبه اول تثبیت کرد.
نظری با اشاره به بازی استقلال در جام حذفی نیز خاطرنشان کرد: این بازی‌ها همیشه شرایط خاص خودش را داشته و نمی‌شود در آن به موقعیت تیم‌ها در جدول یا نامشان نگاه کرد. به نظر من استقلال باید با قدرت در مقابل ذوب آهن بازی کند تا بتوانیم برای حضور در فینال و کسب این جام که برایمان مهم است ، تیم را آماده کنیم که با توجه به شناختی که من از تیم دارم ، استقلال توانایی بالایی دارد و می‌تواند با شکست ذوب آهن آماده حضور در فینال شود.
قائم مقام باشگاه استقلال همچنین ضمن اشاره به جدایی برخی از ستاره‌های استقلال از این تیم افزود: به نظر بنده تیم استقلال و نام استقلال بزرگتر از هر نام و نشانی است و نباید هیچ بازیکنی را با نام بزرگ استقلال هم تراز دانست. بازیکنانی که از تیم در این مدت جدا شدند ، همه از ستاره‌های بزرگ فوتبال و زحمت‌کشان استقلال بوده‌اند و برای ما قابل احترامند ولی در هر صورت ما نیز بازیکنان بزرگی داریم که می‌توانند جایگزینان خوبی در تیم باشند.
نظری افزود: وقتی ما به عنوان تیم ۶۷ جهان و ۳ آسیا از سوی فیفا شناخته شدیم ، شرایط استقلال دگرگون شد و استقلال با انگیزه و عظمت بیشتری به عنوان تیمی که ۲ بار قهرمان آسیا شده و پرافتخارترین تیم ایرانی این بازی‌هاست ، وارد آسیا می‌شود و به نظر من برای این گروه شرایط خوبی دارد و می تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد ، بعد از صعود از گروه هم تیم را برای قهرمانی تقویت خواهیم کرد .استقلال تیم بزرگی است و در هر رقابتی تیم‌ها از نام آن هراس دارند . تیم امسال به عنوان تیم شصت و هفتم دنیا انتخاب شده که همین مهم نیز نشانگر اعتبار و وجهه استقلال در فوتبال آسیاست . بنده امیدوارم که در ادامه چه در آسیا ، چه لیگ و جام حذفی بتوانیم از نام بزرگ استقلال دفاع کنیم و نماینده شایسته‌ای برای کشور عزیزمان باشیم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.