بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
نشست واگذاري بليط فروشي به باشگاه‌ها

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

نشست واگذاری بلیط فروشی به باشگاه‌ها

139

مهدی تاجدر این جلسه که مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران،غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران و سایر مسئولان حضور داشتند، نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره موضوع این جلسه بیان کرد: متاسفانه چرخه فوتبال در کشورمان در زمینه های مختلف با مشکلات زیادی روبرو است و ما باید بتدریج این معضلات را با برنامه ریزی اصولی برطرف کنیم تا فوتبال در مسیر درستش قرار گیرد.
به گزارش ایسنا، مهدی تاج افزود: در این باره جلساتی را با وزیر ورزش برگزار کرده و زوایای مختلف مشکلات فوتبال را مورد بحث و تبادل نظرقرار داه ایم. اکنون به دلیل مشکلات اقتصادی، باشگاه های استقلال و پرسپولیس تحت فشار هستند.
رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت: در این شرایط گروهی نیز بدون آگاهی از اصل ماجرا درباره فسادهای میلیاردی در فوتبال صحبت می کنند اما وقتی که به عمق جریان ورود می کنید می‌بینید این ارقام واقعی نیست.
وی افزود: سازمان لیگ فوتبال بزرگترین هدفش بهبود شرایط کنونی است و ما در جایگاهی قرار داریم که حق و حقوق باشگاه ها تضیع نشود.
تاج اعلام کرد: دولت برای بهبود این شرایط باید به این مقوله ورود کند و ما اگر روش درستی را اتخاذ کنیم اگر کوه مشکلات را در مقابل داشته باشیم می توانیم به راحتی از آن عبور کنیم.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: هدف سازمان لیگ در دراز مدت واگذاری تمامی مسائل مربوط به فوتبال اهم از بلیط فروشی، ساماندهی تماشاگران و جذب اسپانسر به باشگاه هاست تا آنها بتوانند با همکاری بخش خصوصی به در آمدزایی در این رابطه بپردازند.
تاج افزود: اکنون فاصله کمی تا پایان رقابت های لیگ برتر داریم اما برای فصل آینده باید با نگرشی نوین پا به عرصه فوتبال بگذاریم.
رئیس سازمان لیگ فوتبال بیان کرد:برای قرار گرفتن در مسیر درست باید از مدل هایی که در کشورهای معتبر اروپایی اجرا می شود الگو برداری کرد تا به اهدافمان برسیم.
تاج گفت: باید به گونه ای برنامه‌ریزی کنیم که ورزشگاه های ما دوباره پر از تماشاگر شوند تا از این رهگذر اهالی فوتبال سود ببرند. وقتی از این طریق پول به فوتبال تزریق شود بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.
در ادامه این نشست سایر مسئولین نیز به ارائه دیدگاه‌هایشان پرداختند.

نظر خود را بگذارید


7 − دو =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز