بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
نجات پاریسن ژرمن با گل دقیقه 90 کاوانی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

نجات پاریسن ژرمن با گل دقیقه ۹۰ کاوانی

745

پاریسن ژرمنبه نقل از سایت گل ، پاری سن‌ژرمن ده‌نفره توانست با برد مقابل المپیاکوس به مرحله بعدی لیگ قهرمانان برسد. آنها صدرنشینی خود را در گروه C قطعی کردند و در این فصل بی‌شکست ماندند.
زلاتان ایبراهیموویچ در صدمین بازی‌اش در لیگ قهرمانان گل زد. مردان لوران بلان حدود یک نیمه را ده‌نفره بودند اما توانستند به این برد مهم برسند.
کنستانتینوس میتراوغلو که در این فصل در تمامی رقابت‌ها ۱۷ گل زده در خط حمله المپیاکوس حضور داشت.
زلاتان در دقیقه ۷ برای پی‌اس‌جی گل زد و به رکورد ۸ گل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان رسید. گرگوی ون‌درویل سانتری از سمت راست انجام داد که زلاتان آن را با بغل پا به سقف دروازه کوبید.
پی‌اس‌جی در دقیقه اول نیمه دوم ده‌نفره شد. مارکو وراتی با خطا روی ولادیمیر وایس کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد. او در دقیقه ۲۹ به دلیل خطای هند اخطار اول را گرفته بود.
کنستانتینوس مانولاس در دقیقه ۸۰ یک توپ سرگردان را گرفت و وارد دروازه سیریگو کرد. اما ادینسون کاوانی در دقیقه ۹۰ پاس عمقی رابیو را به گل تبدیل کرد و سرنوشت بازی را مشخص کرد.
دیگر دیدار گروه C را بنفیکا در خانه اندرلشت برد. مانگولو (۱۸) و برونو (۷۷) برای اندرلشت گل زدند اما بنفیکا با گل‌های ماتیچ (۳۴)، مانگولو (۵۲، گل به خودی) و رودریگو (۹۰) پیروز شد. بنفیکا و المپیاکوس هم‌امتیاز هستند اما المپیاکوس در نبرد رودررو نتیجه بهتری گرفته و در صورت پیروزی مقابل اندرلشت در روز آخر تحت هر شرایطی به دور بعد می‌رسد.

نظر خود را بگذارید


یک × = 9

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز