پاریسن ژرمن

نجات پاریسن ژرمن با گل دقیقه ۹۰ کاوانی

پاریسن ژرمنبه نقل از سایت گل ، پاری سن‌ژرمن ده‌نفره توانست با برد مقابل المپیاکوس به مرحله بعدی لیگ قهرمانان برسد. آنها صدرنشینی خود را در گروه C قطعی کردند و در این فصل بی‌شکست ماندند.
زلاتان ایبراهیموویچ در صدمین بازی‌اش در لیگ قهرمانان گل زد. مردان لوران بلان حدود یک نیمه را ده‌نفره بودند اما توانستند به این برد مهم برسند.
کنستانتینوس میتراوغلو که در این فصل در تمامی رقابت‌ها ۱۷ گل زده در خط حمله المپیاکوس حضور داشت.
زلاتان در دقیقه ۷ برای پی‌اس‌جی گل زد و به رکورد ۸ گل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان رسید. گرگوی ون‌درویل سانتری از سمت راست انجام داد که زلاتان آن را با بغل پا به سقف دروازه کوبید.
پی‌اس‌جی در دقیقه اول نیمه دوم ده‌نفره شد. مارکو وراتی با خطا روی ولادیمیر وایس کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد. او در دقیقه ۲۹ به دلیل خطای هند اخطار اول را گرفته بود.
کنستانتینوس مانولاس در دقیقه ۸۰ یک توپ سرگردان را گرفت و وارد دروازه سیریگو کرد. اما ادینسون کاوانی در دقیقه ۹۰ پاس عمقی رابیو را به گل تبدیل کرد و سرنوشت بازی را مشخص کرد.
دیگر دیدار گروه C را بنفیکا در خانه اندرلشت برد. مانگولو (۱۸) و برونو (۷۷) برای اندرلشت گل زدند اما بنفیکا با گل‌های ماتیچ (۳۴)، مانگولو (۵۲، گل به خودی) و رودریگو (۹۰) پیروز شد. بنفیکا و المپیاکوس هم‌امتیاز هستند اما المپیاکوس در نبرد رودررو نتیجه بهتری گرفته و در صورت پیروزی مقابل اندرلشت در روز آخر تحت هر شرایطی به دور بعد می‌رسد.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.