نتايج ديدارهاي هفته چهاردهم بوندس‌ليگا

نتایج دیدارهای هفته چهاردهم بوندس‌لیگا

نتایج دیدارهای هفته چهاردهم بوندس‌لیگا تیم فوتبال اینتراخت برانشوایگ با قبول شکست مقابل بایرن مونیخ، در قعر جدول رده بندی بوندس لیگا باقی ماند.
در ادامه مسابقات از هفته چهاردهم بوندس‌لیگا آلمان و از ساعت ۱۶:۰۰ پنج دیدار به طور همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین مسابقه تیم فوتبال بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی و صدرنشین فعلی لیگ، در ورزشگاه خانگی خود آلیانس آرنا میزبان اینتراخت برانشوایگ قعر جدولی بود. این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود بایرن خاتمه یافت. دانیل داوری دروازه‌بان ملی‌پوش کشورمان امشب در ترکیب ثابت تیمش مقابل شاگردان پپ گواردیولا قرار داشت. روبن در دقایق ۲ و ۳۰ برای بایرن گلزنی کرد. بایرن با این برد ۳۸ امتیازی شد و با اقتدار صدرنشینی خود در بوندس لیگا را تثبیت کرد و یاران دانیل داوری نیز با همان ۸ امتیاز در قعر جدول باقی ماندند.
در دیگر دیدار حساس، بایر لورکوزن تیم دوم جدول رده بندی از نورنبرگ پذیرایی می‌کرد که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر به سود لورکوزن به پایان رسید. هئونگ مین سون در دقیقه ۳۶ و ۷۷ و کیسلینگ در دقیقه ۴۷ برای لورکوزن گل زدند. لورکوزن نیز با این برد ۳۴ امتیازی شد و در مکان دوم جدول همچنان در تعقیب باواریایی‌هاست.
همچنین بروسیا دورتموند تیم سوم جدول میهمان ماینس بود که این مسابقه با نتیجه ۳ بر یک به سود دورتموند خاتمه یافت. اوبامیانگ ۷۰ و لواندوفسکی ۷۸ (پنالتی) و ۹۰ (پنالتی) برای دورتموند گل زدند و تنها گل میزبان را چوپو موتینگ ۷۴ (پنالتی) وارد دروازه دورتموند کرد. همچنین سوتو از ماینس در دقیقه ۷۸ با دریافت کارت قرمز اخراج شد. دورتموند با این برد ۳۱ امتیازی شد و جایگاه سوم خود را تثبیت کرد.
در سایر دیدارها نتایج زیر به دست آمد:
هوفن‌هایم ۴ وردربرمن ۴
هرتابرلین ۰ آگسبورگ ۰

منبع: ورزش ۳

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.