بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
نتايج ديدارهاي ليگ اروپا

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

نتایج دیدارهای لیگ اروپا

561

نتایج دیدارهای لیگ اروپا روبین کازان با تساوی برابر ماریبور اسلوونی صعودش را به مرحله حذفی لیگ اروپا به عنوان تیم نخست نهایی کرد.
در هفته پنجم لیگ اروپا ۲۴ دیدار برگزار شد که در یکی از حساس ترین بازیها والنسیا با یک گل سوانسی را از پیش رو برداشت و با ۱۲ امتیاز صعود خود را به دور بعد به عنوان تیم نخست نهایی کرد. تک گل والنسیا را در این دیدار که در انگلیس برگزار شد دانیل باریخو در دقیقه ۲۰ به ثمر رساند.
به گزارش ایسنا، روبین کازان که سردار آزمون را در اختیار دارد در خانه از ماریبور اسلوونی پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این دیدار ابتدا بیراس ناتخو در دقیقه ۴۳ برای روبین کازان گلزنی کرد اما مازکو در دقیقه ۸۶ گل تساوی را به ثمر رساند تا امتیازات این دیدار تقسیم شود. روبین کازان با این تساوی یازده امتیازی شد و صعودش را به عنوان تیم نخست به دور بعد نهایی کرد.
استاندارلیژ که در سوئد به مصاف اسبجرگ رفت با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد تا با یک امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گیرد و هیچ شانسی برای صعود نداشته باشد. در این گروه ردبول با ۱۵ امتیاز صدرنشینی است و صعودش را به عنوان تیم نخست به دور بعد نهایی کرد.
در یکی دیگر از دیدارهای حساس لاتزیو موفق شد با دو گل لیگا ورشو لهستان را از پیش رو برداد. گل‌های لاتزیو را در این دیدار که در لهستان برگزار شد پرا در دقیقه ۲۴ و فیلیپ اندرسون در دقیقه ۵۶ به ثمر رساندند. لاتزیو با این پیروزی ۱۱ امتیازی شد و در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت. در این گروه ترابوزان اسپور ترکیه با ۱۳ امتیاز صدرنشین است و صعود خود را به همراه لاتزیو به دور بعد مسجل کرد.
تاتنهام هم که در خانه ترومسو به میدان رفت با ۲ گل به پیروزی رسید تا با ۱۵ امتیاز به عنوان تیم نخست جواز صعود به به مرحله بعد را به دست آورد.
تابلو نتایج
سویا یک – استورل یک
لیون یک- رئال بتیس صفر
اسلوان یک – فرایبورگ ۲
ترابوزان ۴ – آپولون ۲
بوردو صفر- آینتراخت فرانکفورات ۱
پاکوس فریرا صفر- فیورنتینا صفر

نظر خود را بگذارید


+ یک = 3

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز