بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
نباید از رقابتهای انتخابی کشتی شانه خالی کرد/ برای پیشرفت نیاز به زمان داریم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۳ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

نباید از رقابتهای انتخابی کشتی شانه خالی کرد/ برای پیشرفت نیاز به زمان داریم

512

asdfمدیر امور فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی با تاکید بر اجرای درست و دقیق قوانین و برنامه های شورای فنی گفت: فرنگی کاران مدعی باید به هر نحو ممکن در مصاف انتخابی حضور یابند و از این میدان مهم و اثرگذار شانه خالی نکنند.
علی اشکانی این مطلب اظهار داشت: تمامی فرنگی‌کاران مدعی رسیدن به دوبنده تیم ملی باید به این نکته مهم واقف باشند که دستیابی به این هدف بدون حضور در رقابتهای انتخابی ممکن نیست و شورای فنی کشتی فرنگی به این اصل مهم تاکید فراوانی دارد.
وی تصریح کرد: برگزاری رقابتهای انتخابی و احترام به این قانون نه تنها از سوی هیچ کدام از فرنگی کاران مورد استقبال قرار نگرفته، بلکه بسیاری از مدعیان رسیدن به دوبنده تیم ملی که مدتها پشت خط مانده اند برای حضور در انتخابی تیم ملی لحظه شماری می کنند.


مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی با اشاره به این نکته که رسیدن به نقطه اوج و آرمانی برنامه های تیم ملی نیاز به زمان دارد گفت: مطمئنا اجرای دقیق قانون و برنامه های تیم ملی نیازمند زمان نسبتا زیادی است، چراکه کشتی فرنگی مدتها از برگزاری رقابتهای انتخابی محروم بوده و برای قرار گرفتن در مسیر صحیح و اصولی نیاز به گذر زمان دارد.
کاپیتان اسبق تیم ملی کشتی فرنگی ایران ادامه داد: من هم زمانی با تمام وجود به دنبال دوبنده تیم ملی بودم و اگر به من می گفتند باید برای رسیدن به این هدف در رقابتهای انتخابی حضور یابم با دل و جان از این مساله استقبال می کردم. بدیهی است تمامی مدعیان تیم ملی نیز از این مساله مستثنی نیستند و مطمئنا جوانان آینده دار و مستعدی هستند که برای حضور در رقابتهای انتخابی برنامه ریزی کرده اند.
اشکانی در خاتمه اظهار داشت: نگاه شورای فنی کشتی فرنگی به سالهای آتی است و اعضای این شورا و همچنین کادر فنی با نتیجه گرایی در یک مقطع زمانی محدود و مشخص موافق نیستند. تمامی عوامل مدیریتی کشتی فرنگی با تاکید بر رقابتهای انتخابی قصد دارند فرصت عرض اندام را به تمامی مدعیان داده و با اجتناب از انتصاب ملی پوشان ، امید و انگیزه دیگر مدعیان را از بین نبرند.

منبع: خبرگزاری فارس

نظر خود را بگذارید


+ هشت = 9

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز