بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
ناپولی 4 – اینتر 2: بازگشت ناکام ماتزاری

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۸ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

ناپولی ۴ – اینتر ۲: بازگشت ناکام ماتزاری

139

ناپولی 4 – اینتر 2: بازگشت ناکام ماتزاریبازگشت والتر ماتزاری به ناپولی با شکست همراه بود. اینتر در ناپل چهار بر دو شکست خورد، در دیداری که اولین بازگشت ماتزاری به سان‌پائولو پس از جدایی در تابستان بود.
مردان رافائل بنیتس که اخیرا از لیگ قهرمانان کنار رفته‌اند واکنشی عالی داشتند و اینتر را شکست دادند.
ناپولی همچنین اکنون دو امتیاز کمتر از رم دارد که قرار است دوشنبه با میلان بازی کند. همچنین رافائل بنیتس مقابل تیم سابقش پیروز شد.
رودریگو پالاسیو در دقیقه ۵ در موقعیتی عالی توپ را به بیرون زد. اینتر چهار دقیقه بعد تاوان آن فرصت را داد و ضربه سر اشتباه یوتو ناگاتومو به گونسالو ایگواین رسید و او با شوت پای چپ گل زد.
سپس لورنزو اینسینیه در دقیقه ۲۶ تیر دروازه اینتر را به لرزه درآورد. سپس اینتر به گل تساوی رسید. سانتر فردی گوارین در دقیقه ۳۴ با حرکت عالی پالاسیو به ریکی آلوارس رسید و او هم توپ را به استبان کامبیاسو سپرد تا او با پای چپ گل بزند.
ناپولی در دقایق ۳۹ و ۴۱ دو گل زد. ابتدا دریس مرتنس با یک شوت گل‌زنی کرد و سپس بلریم جماییلی روی دفع ناقص سمیر هاندانوویچ نتیجه را سه بر یک کرد.
اینتر تسلیم نشد و در آخرین لحظات نیمه اول یک گل زد. روی حرکت فردی گوارین بود که ناگاتومو از فاصله‌ای نزدیک گل‌زنی کرد.
ریکی آلوارس در دقیقه ۷۱ با خطای هند و دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.  ناپولی در دقیقه ۸۲ با ضربه خوسه کایخون به گل چهارم رسید و در نهایت هم سمیر هاندانوویچ پنالتی گوران پاندف را مهار کرد و نگذاشت شکست اینتر سنگین‌تر شود.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


هشت − = 7

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز