مکمل نئوروکور(نوروکور) ماسل تک

مکمل نئوروکور(نوروکور) ماسل تک

مکمل نئوروکور(نوروکور) ماسل تک

مکمل نئوروکور یکی از مکملهای پیشرفته از خانواده پمپ عضله میباشد که توسط شرکت ماسل تک در دنیا عرضه شده است.گفتنی است که محصولات مکملی پمپ مربوط به شرکت ماسل تک ،پر مصرفتر از دیگر محصولات مشابه مربوط به تولیدات دیگر شرکتها بوده و به همین جهت محصول جدید آن نیز سرو صدا برپا کرده است.بدنه این محصول از ترکیب ۵ ماده اصلی و مقداری مواد دیگر بوده که به شرح آن خواهیم پرداخت .ولی پیش از آن لازم به ذکر است که شرکت ماسل تک عنوان داشته که این محصول ،بدن را در حالت انرژی باز قرار داده و با حفظ حجم عضله خشک به تفکیک مناسبی از چربی ها میرساند و همچنین تمرکز را در وزنه زدن بالا میبرد و قدرت عضله و ریکاوری را تسریع میکند.مکمل نئوروکور و یا نروکور ۳۰ دقیقه پیش از تمرین مصرف میشود و حاوی موادی است که در ذیل به شرح آن میپردازیم.

بتاآلانین:

این اسید آمینه یک ماده اساسی برای کسب قدرت و عضله به حساب می آید.بتا آلانین در بدن با اسیدآمینه دیگری به نام هیستدین ترکیب شده و باعث افزایش قدرت و رشد عضله خواهد شد.

سیترولین مالات:

این اسید آمینه از آرژنین قویتر بوده و باعث تولید نیتریک اکسید در بدن میشود.در واقع تحقیقات کلینیکی نشان میدهد زمانی که فرد ال سیترولین مصرف میکند ،سطح آرژنین و ان او خون او نسبت به زمانی که فقط از آرژنین با همان مصرفی بهره میبرد ،به طور قابل توجهی افزایش میابد.در نتیجه قدرت و استقامت عضله به واسطه سطح بالای ان او در خون تقویت میشود.

کراتین هیدروکلراید

هیچ بحثی در مورد کراتین که باعث افزایش قدرت و استقامت عضله میشود،وجود ندارد.اما در مورد انتخاب نوع کراتین ،اندکی تامل لازم است.بر پایه تحقیقات و گزارشات صورت گرفته توسط محققان،ثابت شده که کراتین هیدروکلراید یکی از بهریت فرمهای کراتین در دسترس است.محققان اعتقاد دارند که این کراتین ،باعث افزایش چشمگیر سطح کراتین خون نسبت به کراتین مونوهیدرات میشود.

کافئین آنهیدروس.

این مکمل محرک شما را آماده حمله به باشگاه خواهد کرد..مصرف این کافئین قبل از تمرین ،انرژی و قدرت بیشتری به شما خواهد داد.همچنین شما را قادر خواهد ساخت که با درد حاصل از ورزش سخت و طاقت فرسا کنار بیایید.کافئین از ترکیبات پایه بیشتر مکمل های پمپ و چربی سوز میباشد

رودیولا روزیا

یکی از مزیت های اصلی ریشه این گیاه آداپتوژن ،افزایش آزاد سازی بتااندروفین است.اندروفین یک ماده شیمیایی در مغز است ووجود سطح نرمال آن در مغز،باعث بهبود خلق و خو شده .همچنین شما را برای انجام یک تمرین طاقت فرسا آماده میکند.

مکمل نئوروکور(نوروکور) ماسل تک

یوهمبین هیدرو کلراید خالص چند سالیست که در حرفه پزشکی به منظور درمان ناباروری مردان استفاده شده است.این ماده نه تنها موارد ذکر شده را انجام میدهد بلکه نشان داده شده است که سنتز چربی را هم در بدن کاهش میدهد و هم حرکت اسید چرب حاصل از ذخایر چربی را در بانوآن افزایش میدهد،بویژه در دور کمر.

ترکیب این دو اثر در واقع ممکن است این گیاه دارویی شیمیایی را در جایگاه یاری دهنده حیاتی برای کاهش چربی قرار دهد. البته مزایای تندرستی دیگری هم در این محصول وجود دارد که نشان داده شده است با مصرف خوراکی مقدار ۲۰ میلی گرم در ۱۰ روز تجمع بشقابکی جریان خون کاهش میابد و آن بدین معنی است که در لخته شدن خون در سرخرگها که آن هم موجب سکته و حملات قلبی میشودپیشگیری می نماید.از این ماده برای درمان نقص تجمع خون در قلب نیز استفاده میشود.

دی متیل آمینو اتانول

دی متیل آمینو اتانول ماده فوقولعاده قدرتمند است این مکمل باعث تحریک سیستم عصبی مرکزی میشودقدرت خروجی بدن را به شدت افزایش میدهد،تمرکز،هوشیاری و خلق و خو را بهبود میبخشد..از دیگر مزایای مکمل دی متیل آمینو اتانول میتوان به سرکوب اشتها ،تاثیر بالقوه به از دست دادن چربی ها اشاره کرد.

توجه داشته باشید ماده دی متیلآمینو اتانول وارد لیست دارو های نیروزا شده و برای ورزشکارانی که در معرض تست دوپینگ هستند توصیه نمیشود.

۲ Comments
 1. ایمان دی ۸, ۱۳۹۲ at ۲:۰۱ ق.ظ - تکرار

  عالی

  • احسان اخلاق منش دی ۱۷, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۰ ب.ظ - تکرار

   سلام
   ممنون از نظر شما

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.