بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مکمل ترکیبی آنوتست ماسل تک ANOTEST

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مکمل ترکیبی آنوتست ماسل تک ANOTEST

1608

مکمل ترکیبی آنوتست ماسل تک ANOTEST

بررسی مکمل آنوتست
شمار مکمل های ترکیبی موجود در بازار هر روز بیشتر و بیشتر میشود حقیقت این است که فقط آزمون و خطا به شما نشان میدهد کدام مکمل جواب میدهد.اینجا محصولی از ماسل تک را معرفی میکنیم که افزایش دهنده تستوسترون معرفی شده و از عناصر بسیار آشنا و موثری هم برخوردار است.
عناصری که اینجا بررسی میشوند در این مکمل از شرکت ماسل تک وجود دارند که کم و بیش با خواص آنها آشنایی دارید.


اسید-دی اسپارتیک

این آمینو اسید نشان داده که هم مقدار هورمون LH را در بدن افزایش میدهد (روی تولید تستوسترون تاثیر دارد)و هم مستقیم تولید تستوسترون را بالا میبرد.یک تحقیق نشان داده که افراد مصرف کننده این امینو اسید به مدت فقط سه هفته شاهد افزایش چهل درصد در سطح تستوسترون بودند.

کراتین

تحقیقات نشان داده که مصرف نوع دستکاری شده اسن ماده باعث افزایش تعداد گیرنده های این آندروژن در سلول های عضله میشود.گیرنده های آندروژن همان هایی هستند که تستوسترون بیشتری میتواند به آنها بچسبد ورشد عضلانی بیشتری را باعثمیشود.این به طور ویژه وقتی اهکیت دارد که یک مکمل افزایش دهنده تستوسترون مثل دی آسپارتیک اسید را مصرف میکنید.
بورون

شواهد یکسانی وجود دارد که بورون میتواند سطح تستوسترون آزاد را بالا ببرد،نوعی از تستوسترون که به حاملSHBG در خون باند نشده است.SHBG مانع میشود که تستوسترون خون را ترک کند و وارد سلول عضله شود و به گیرنده های آندروژن بچسبد.بنا بر این هرچه تستوسترون آزاد بیشتر باشد پتانسیل رشد هم بیشتر است .بورون میتواند حتی سطح استروژن را هم کاهش دهد که باعث افزایش بیشتر تستوسترون میشود.
گلوتامین

شاید بدانید که گلوتامین سطح هورمون رشد را زیاد میکند ،این هورمون هم مثل تستوسترون آنابولیک است و میتواند به رشد عضله و چربی سوزی کمک کند .اما یک بررسی نشان داده که وقتی افراد با گلوتامین ترکیب میکنند ،این ترکیب میتواند کاهش دهنده هورمون مخرب کورتیزول باشد.چون کورتیزول هم تولید تستوسترون را کم میکند،کنترل کورتیزول کلید دیگری است برای بالا بردن سطح تستوسترون.

BCAAs

آمینو های شاخه ای مهمترین آمینو ها برای رشد عضله هستند.لیوسین به صورت مستقیم باعث سنتز پروتئین عضلات میشود و دو آمینو دیگر از ساخت پروتئین عضله حمایت میکنند.این آمینو اسید ها نشان داده اند که سطح کورتیزول را کم میکنند و در نتیجه به افزایش تستوسترون و رشد کمک میکنند.

نظر خود را بگذارید


− 2 = هفت

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز