ميثم حسيني

میثم حسینی: کامیابی‌نیا دنبال جنجال بود

میثم حسینیمیثم حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من قبلا گفته‌ بودم که با تمام وجود برای تیمم تلاش می‌کنم. هم‌اکنون که در پرسپولیس هستم، تمام فکر و ذکرم برای رسیدن به هدف این تیم است. هدف ما قهرمانی است و همه با هم تلاش می‌کنیم تا به رسیدن به آن هدیه ناقابلی به هواداران بدهیم.
به نقل از ایسنا، او درباره تقابلش با وریا غفوری بیان کرد: ما هر دو از یکدیگر شناخت داشتیم و با توجه به اینکه در نفت با هم همبازی بودیم سعی می‌کردیم از شناختمان استفاده کنیم و نتیجه بگیریم.
حسینی با بیان اینکه کامیابی‌نیا به من حرف رکیکی زد، ادامه داد: در جریان بازی پای من روی مچ کامیابی‌نیا رفت. هرچقدر هم که به او گفتم عمدی نبود، اما او اصرار داشت که من به طور عمد این کار را انجام داده‌ام. در جریان همین مساله حرف رکیکی زد که من به زبان نمی‌آورم. به هرحال او به دنبال به پا کردن جنجالی بود که خدا را شکر این اتفاق نیفتاد.
او در پایان در پاسخ به این سوال با این تساوی صدر را به استقلال تعارف کردید، بیان کرد: استقلال نیز بازی دشواری برابر راه‌آهن دارد. استقلالی‌ها مرموزانه بازی می‌کنند، شاید همیشه خوب نباشند اما نتیجه خوبی می‌گیرند. من نیز احترام خاصی برای آقای قلعه‌نویی و تیمش قائلم و همین‌جا به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم که دربی پیش رو همانند گذشته نخواهد بود و ما برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.