دیوید مویس

مویس: ولبک تفاوت را رقم زد / امیدوارم رونی و ون‌پرسی را با هم داشته باشیم

دیوید مویسبه نقل از گل  منچستریونایتد بدون وین رونی و روبین ون‌پرسی در خط حمله خطرناک نبود اما در نهایت توانست نوریچ را یک بر صفر ببرد.
دنی ولبک که بین دو نیمه به میدان رفته بود گل برتری تیمش را در دقیقه ۵۷ زد. این ششمین پیروزی پیاپی برای تیم دیوید مویس بود. مویس پس از مسابقه گفت: «مشخص است که آن گل تفاوت را رقم زد. اما عملکرد دنی بود که روند بازی را تغییر داد. ما دوست داشتیم او را در ترکیب اصلی به میدان بفرستیم، اما او اخیرا زیاد بازی کرده بود و می‌خواستیم دیگر بازیکنان هم فرصت بازی داشته باشند. دنی در این اواخر بسیار عالی بازی کرده است و امروز هم تفاوت ما با حریف را رقم زد.»
این چهارمین گل ولبک در پنج مسابقه اخیر بود. او اغلب ذخیره رونی و ون‌پرسی بوده است.
مویس می‌گوید: «دنی در حال حاضر بخشی مهم از منچستریونایتد است. او بازیکنی واقعا خوب است. اما او حالا باید تمام‌کننده خوبی هم شود. امروز او دروازه‌بان را جا گذاشت و گل زد، اما در یک صحنه دیگر موقعیت خوبی نصیبش شد که نتوانست آن را گل کند
دنی در خانه هال هم عالی بازی کرد اما کمی خسته به نظر می‌رسید و امروز او را در ترکیب قرار ندادیم.»
مویس درباره رونی هم گفت: «انتظار دارم که رونی چهارشنبه برگردد. اما او دچار مصدومیت از ناحیه کشاله ران شده است و بازی استوک را هم از دست داد.
دوست داشتیم بین هر دو مسابقه بیش از سه، چهار روز فاصله باشد اما در این برهه از فصل فرصت چندانی نداریم.
روبین هم تمرینات سبک را شروع کرده و شاید بازگشت او هم خیلی دور نباشد. ما این دو نفر را  زیاد کنار هم نداشته‌ایم و می‌خواهیم آنها در خط حمله با هم بازی کنند.»
تیم مویس دارد به روند خوبی می‌رسد و او می‌گوید: «منچستریونایتد دیگر دارد بازی‌هایش را می‌برد. فصل گذشته هم تیم همین‌طور بود و در حالی قهرمان شد که همیشه در بهترین فرم خود نبود. امروز تیم من راه بردن تیم‌ها را پیدا کرده است.
بردن در خانه حریفان در کریسمس نیاز به تلاش فراوانی دارد؛ آن هم برای ما که چندین بازیکن کلیدی‌مان را نداشتیم. از روند تیم خوشحالم و می‌خواهم این را ادامه دهیم. اما در هر حال این چیزی نیست که بخواهیم بر سرش ذوق‌زده شویم.»
مویس درباره انتقالات ژانویه هم گفت: «هافبک‌های مصدوم بسیاری داریم اما ژانویه شلوغی نخواهیم داشت چرا که بازیکنانی که می‌خواهیم را باشگاه‌هایشان نمی‌فروشند. فکر نکنم ژانویه ما شلوغ باشد.»

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.