مویس:باید مقابل کاردیف به پیروزی می رسیدیم

مویس:باید مقابل کاردیف به پیروزی می رسیدیم

مویس:باید مقابل کاردیف به پیروزی می رسیدیمیونایتد دیشب دوبار مقابل کاردیف سیتی از حریف پیش افتاد ولی در نهایت با کسب یک امتیاز به خانه بازگشت
دیوید مویس سرمربی اسکاتلندی باشگاه منچستریونایتد دیشب شاهد تساوی ۲-۲ تیمش مقابل کاردیف سیتی بود.
آنها در جریان این بازی دو بار توسط وین رونی و پاتریس اورا از میزبان خود پیش افتادند و فریزر کمپبل در دقیقه ۳۳ یکی از دو گل خورده را جبران کرد. کیم بو کیونگ هم در وقت های تلف شده با ضربه سر بازی را به تساوی کشاند تا امتیازات میان دو تیم تقسیم شود.
البته این اولین بار دراین فصل نیست که شاگردان مویس در وقت های تلف شده امتیاز از دست می دهند. در پایان این دیدار مویس به خبرنگاران گفت:« من واقعا ناامیدم.این اتفاق دقیقا مثل بازی با ساوثهمپتون بود (که ماه گذشته با تساوی ۱-۱ دوتیم در اولدترافورد به پایان رسید) در آن بازی هم ما شرایط را تحت کنترل داشتیم و یک دقیقه مانده به پایان بازی گل خوردیم. این درنهایت برای ما گران تمام خواهد شد. »
سرمربی یونایتد ادامه داد:« فکر می کنم می توانستیم بهتر از این بازی کنیم. ما در نیمه دوم ریتم چندانی نداشتیم. البته بازی کردن در زمین کاردیف برای همه تیم ها سخت است. بازیکنان ما اخیرا از اردوهای ملی بازگشته اند و شاید اگردر روز دیگری بود می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم. ولی من دوست داشتم که علمکرد تیمم بهتر از این می بود و روان تر از این بازی می کرد.»
139209032124176951607283با این تساوی یونایتد در رده ششم جدول قرار گرفت و ۷ امتیاز با آرسنال صدرنشین فاصله دارد.
یونایتد در هفت بازی اخیرش در لیگ برتر شکست نخورده و در ۵ تا از این ۷ بازی به پیروزی رسیده ولی مویس براین باور است که شروع ضعیف تیمش دررقابتهای این فصل لیگ برتر فضای کمی برای اشتباهات مجدد و لغزشهای دوباره برای تیمش گذاشته:« ما در بازیهای اخیر روند خوبی را دنبال می کنیم ولی نمی توانیم دیگر امتیاز از دست بدهیم. در جایگاهی که هستیم، دو امتیاز هم دو امتیاز است. ما باید در بازی یکشنبه به پیروزی می رسیدیم. می دانم که می توانیم بهتر از اینها بازی کنیم و باید برنده بازی با کاردیف می شدیم.»

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.