کریستیانو رونالدو

موزه افتخارات فوتبالی رونالدو افتتاح می شود .

کریستیانو رونالدوستاره پرتغالی قصد دارد تا افتخارات فردی ای که کسب کرده را در زادگاهش به نمایش بگذارد
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید روز ۱۵ دسامبر در فونچال، زادگاهش، موزه ای را افتتاح خواهد کرد که در آن افتخارات فردی و اشیا مرتبط با فوتبال را در آن به نمایش خواهد گذاشت.
اوگو آویه رو، برادر رونالدو این خبر را اعلام کرده. ستاره پرتغالی سحرگاه دیروز به فونچال، مرکز منطقه مادیه را سفر کرد تا در طول دو روز آتی، جزئیات مرتبط با موزه را مورد بازبینی قرار دهد. این موزه در مرکز شهر فونچال برقرار خواهد شد. کاپیتان تیم ملی پرتغال که از اواخر ماه نوامبر با مشکلات فیزیکی دست و پنجه نرم می کند، با اجازه سران باشگاه رئال این روزها به تعطیلات رفته؛ چرا که طبق گفته کارلو آنچلوتی او در بازی این هفته تیمش مقابل الیمپیک ساتیوا، تیمی از دسته دوم بی لیگ اسپانیا که حریف تیمش در کوپا دل ری است، استراحت خواهد داشت و این روزها به رونالدو استراحت داده
کریس رونالدو دوس سانتوس آویه رو، متولد ۵ فوریه سال ۱۹۸۵ در منطقه سانتو آنتونیو، محله ای فقیر نشین در فونچال است که امسال بهترین سال فوتبالی اش را چه درعرصه باشگاهی و چه در عرصه ملی پشت سرگذاشته.او که در سال ۲۰۰۸ توپ طلا را مال خود کرده بود در سال ۲۰۱۳ در ۵۶ بازی ای که برای رئال برگزار کرد ۶۷ گل زد و در تیم ملی پرتغال هم از رکورد گلزنی اوزه بیو، اسطوره فوتبال این کشور که ۴۱ گل ملی داشت پیشی گرفته و به رکورد پدرو پائولتا (۴۷گل) رسید.
رونالدو که در دو فصل ۸-۲۰۰۷ و ۱۱-۲۰۱۰ دو کفش طلا را نیز مال خود کرد، حالا یکی از مدعیان اصلی فتح توپ طلای سال ۲۰۱۳ است.

منبع  : گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.