مورینیو: گلزنی در دی.ان.ای لمپارد است؛ او نیازی به اثبات توانایی هایش به من ندارد

343165_heroaسرمربی چلسی در پایان بازی تیمش به تمجید از فرانک لمپارد که دو گل از سه گل تیمش مقابل وستهم را به ثمر رساند پرداخت
ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی در پایان دیدار تیمش مقابل وستهم که با برد ۰-۳ چلسی همراه بود به تمجید از فرانک لمپارد و اسکار پرداخت.
لمپارد در شرایطی گام به این مسابقه گذاشت که با بدترین رکورد ناکامی در گلزنی در دهه اخیر مواجه بود و اولین گل تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. او در نیمه دوم هم گل دیگری زد تا در پایان بازی مورینیو به تمجید از او پرداخته و یادآوری کند که لمپارد برای اثبات توانایی هایش نیازی به گلزنی ندارد.
مورینیو به خبرنگاران گفت:«به نظر من لمپارد در شرایطی است که نیازی به اثبات چیزی ندارد. چه به شما،چه به من و چه به هواداران. او نباید چیزی را ثابت کند. لمپارد خیلی خوب بازی کرد. او در زمین واقعا احساس راحتی می کرد و به خوبی توسط جان اوبی میکل حمایت می شد. البته با این حمایت او احساس آزادی بیشتری در زمین می کند.»
او در پاسخ به سوالی در مورد عملکرد اسکار در بازی گفت:« من هم مثل شما فکر می کنم. در میانه میدان او به شدت تلاش می کند و حیطه تحت پوشش را خوب کاور می کند . اصلا دست یابی به چنین موفقیتی در انگلیس ساده نیست؛ به ویژه وقتی شکننده و حساس باشی. مهارت های اسکار فوق العاده است.»
سرمربی چلسی در ادامه گفت:« ۰-۲ هیچ وقت کافی نیست. آن هم مقابل تیم هایی مثل وستهم. البته تیم ما با شایستگی به پیروزی رسید. بازی خوبی برای ما بود و در زمین احساس راحتی می کردیم. شایسته این برد بودیم و همه در زمین دیدند که ما کاملا راحت در زمین حرکت می کردیم.»

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.