بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مورینیو: در ژانویه مهاجم نمی خریم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مورینیو: در ژانویه مهاجم نمی خریم

292

مورینیو: در ژانویه مهاجم نمی خریم
آبی ها در حال حاضر با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال، در رتبه سوم لیگ برتر قرار دارند و سه مهاجم این تیم، فرناندو تورس، ساموئل اتوئو و دمبا با، در مجموع تنها ۴ گل به ثمر رسانده اند
ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد اگرچه مهاجمان تیمش در نیم فصل اول انتظارات او را برآورده نکردند اما قصد ندارد در ژانویه مهاجم جدیدی به خدمت بگیرد.
آبی ها در حال حاضر با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال، در رتبه سوم لیگ برتر قرار دارند و سه مهاجم این تیم، فرناندو تورس، ساموئل اتوئو و دمبا با، در مجموع تنها ۴ گل به ثمر رسانده اند.
مورینیو به خبرنگاران گفت:” اگر به من بگویید که آگوئرو تا به حال ۱۰ یا ۱۲ گل زده، نگردو ۱۲-۱۰ گل زده، ژکو ۵-۴ گل زده، رونی ۱۰-۸ گل زده، ژیرو ۱۰-۸ گل زده، استوریج ۱۰-۸ گل زده و سوارس ۱۲-۱۰ گل زده و اینکه دوست دارم مهاجمانم ۸، ۱۰ یا ۱۲ گل بزنند، باید بگویم، بله.
اگر مهاجمان ما ۸، ۱۰ یا ۱۲ گل زده بودند، ما حالا در صدر جدول لیگ برتر بودیم. این یک واقعیت است اما مهاجمان من هرکاری بتوانند انجام می دهند و تیم هم سخت کار می کند.
من چه کاری می توانم برای مهاجمان انجام بدهم؟ ما می توانیم به کار کردن ادامه بدهیم. این تنها کاری است که من بلدم و می توانیم انجام بدهیم.
البته ما می خواهیم بهترین نتایج ممکن را بگیریم اما من منتظر آمدن بازیکن جدید نیستم؛ از باشگاه نمی خواهم که بازیکن جدید بخرد.
این یک دوره برای باشگاه و تیم من است که ما باید تلاش کنیم تا بهترین شویم و با بهبود عملکرد بازیکنان، تیمی برای آینده بسازیم.
این بازیکنی هستند که من در اختیار دارم. چه خوب و چه بد، این تیم من است. البته ما بی عیب نیستیم اما به هر حال تیمی است که من در اختیار دارم و تا آخرین روز با آنها کار می کنم.
انتقاد کردن کمکی به من نمی کند. با انتقاد از بازیکنانم چه چیزی به دست می آورم؟ هیچ چیز.”
منبع: گل

نظر خود را بگذارید


سه + = 6

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز