بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مورینیو: اولویت چلسی در این فصل قهرمانی نیست

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۸ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مورینیو: اولویت چلسی در این فصل قهرمانی نیست

156

ژوزه مورینیوبه گزارش گل ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، در آستانه دیدار تیمش مقابل منچستریونایتد، اعلام کرد برای قهرمانی در این فصل خودشان را به آب و آتش نخواهند زد.
آبی ها در حال حاضر با دو امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال صدرنشین، در رتبه سوم جدول رده بندی قرار دارند؛ در حالی که منچستریونایتد، هفتم است.
با این وجود، مورینیو تاکید کرد که قهرمانی در این فصل، در اولویت های او نیست و بیش از همه به آینده چلسی فکر می کند.
او به خبرنگاران گفت:” ما بی تاب رسیدن به قهرمانی نیستیم. من همچنان همین را می گویم. ما می خواهیم تیمی برای آینده بسازیم؛ ما در مرحله گذار چلسی دهه قبل و چلسی دهه آینده هستیم.
اما مطمئنا تا پایان فصل برای رسیدن به قهرمانی تلاش خواهیم کرد.”
علی رغم نتایج نه چندان خوب چلسی در این فصل، مورینیو معتقد است که شاگردانش باید مراقب شیاطین سرخ باشند و دست کم گرفتن حریفی مانند منچستریونایتد را احمقانه توصیف کرد.
” ما مقابل تیمی که ۱۱ امتیاز از صدر فاصله دارد، بازی نمی کنیم. ما مقابل مدافع عنوان قهرمانی بازی می کنیم. مقابل منچستریونایتد.
بارها پیش آمده تیمی که به نظر دچار مشکل بوده، در این دیدار قوی تر ظاهر شده است. به همین دلیل است که این دیدار برای ما بسیار خطرناک است.
البته من ترجیح می دادم تیم حریف با تمام قوا و با حضور وین رونی و رابین فن پرسی بازی می کرد.”

نظر خود را بگذارید


هفت + = 14

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز