بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
موتورسوار قشمی در مسابقات موتورسواری منطقه جنوب كشور به مقام سوم دست یافت

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

موتورسوار قشمی در مسابقات موتورسواری منطقه جنوب کشور به مقام سوم دست یافت

625

SDFدر مسابقات موتورسواری منطقه جنوب کشور شامل استان های فارس، هرمزگان، کرمان، چهارمحال و بختیاری و سیستان و بلوچستان که به میزبانی استان فارس در شهرستان زرین دشت برگزار شد شمس الدین تکی زاده قشمی توانست مقام سوم این دوره از مسابقات موتورسواری را به دست آورد.

شمس الدین تکی زاده قشمی فعالیت حرفه ای اش را از سال ۸۸ شروع کرد و امسال به عنوان تنها موتورسوار استان هرمزگان در مسابقات منطقه ای جنوب کشور شرکت کرد که موفق به کسب مقام سوم شد.

این موتورسوار قشمی در سال ۸۸ در مسابقات استانی که در بندرخمیر برگزار شد موفق به کسب مقام شد و در سال ۸۹ در مسابقات استانی بندرعباس نیز مقام آورد. تکی زاده سال های ۹۰ و ۹۱ نیز در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کرد که هر بار تا مرحله نهایی پیش رفت.

با این حال تکی زاده از وضعیت ورزش موتورسواری در قشم گلایه مند است.

این رشته ورزشی در قشم تحت عنوان هیئت موتورسواران شهرستان زیر نظر اداره ورزش و جوانان این شهرستان فعالیت می کند، تکی زاده اختیارات این اداره را در توسعه ی این رشته ورزشی محدود توصیف کرد. وی شهرستان قشم را فاقد یک مکان مناسب برای تمرینات موتورسواری دانست و افزود: تمرینات ما در زمین ها و تپه های طبیعی فاقد استانداردهای لازم انجام می شود.

تکی زاده ادامه داد: افراد زیادی در قشم هستند که استعداد و توانایی فوق العاده ای در موتورسواری دارند ولی بدلیل نبود پیست و مکان مناسب برای تمرینات جذب این حرفه نمی شوند.

این ورزشکار اظهار داشت: با توجه به توانایی جوانان قشمی در صورت وجود پیست موتورسواری در قشم و جذب جوانان علاقه مند، با اطمینان می توانم بگویم که مقام اول و دوم و سوم استان را می توانیم از آن خود کنیم.

وی تشریح کرد: اگر قشم پیست داشته باشد ما به راحتی می توانیم حتی مقام اول کشوری را کسب کنیم.

تکی زاده تصریح کرد: فرق کسی که در پیست و زیر نظر مربی فعالیت می کند با کسی که بدون مربی و در بیابان های طبیعی جزیره تمرین می کند، خیلی زیاد است، با این وجود قشم در مسابقات قهرمانی جنوب کشور مقام آورد.

وی که به صورت تجربی و بر حسب علاقه به این راه گام نهاده، از نبود مربی در قشم گلایه مند است اگرچه خود او به عنوان مربی هیئت موتورسواران شهرستان قشم انتخاب شده است.

شمس الدین تکی زاده گفت: خیلی پیگری کردیم و درخواست های زیادی به سازمان منطقه آزاد دادیم که بتوانیم پیست موتورسواری بسازیم، ولی علیرغم گذشت سه سال پیگیری مداوم متاسفانه تاکنون سازمان به ما پاسخی نداده است.

وی تشریح کرد: زمینی که با چهارتا خاکریزی می تواند تبدیل به یک پیست موتورسواری شود، اگر مسئولین بخواهند کاری ندارد؛ وی اهداف خود را از این کار ارتقاء سطح موتورسواری قشم و دغدغه جوانانی دانست که علیرغم انگیزه و توانایی لازم، به بیراهه می روند.

این موتورسوار افزود: اگر در قشم پیست موتورسواری ایجاد شود شاید خیلی از حوادثی که در سطح شهر شاهد آن هستیم، اتفاق نیفتد.

تکی زاده تصریح کرد: افرادی هستند که علاقه زیادی به موتورسواری دارند ولی جایی برای تخلیه انرژی این افراد وجود ندارد و آن ها طبعاً برای تخلیه انرژی به سمت حرکت های نمایشی و خطرآفرین در سطح شهر کشیده می شوند.

وی تاکید کرد اگر امکانات استاندارد موتورسواری در قشم ایجاد شود، جوانان علاقه مند می توانند در باشگاه موتورسواری ثبت نام  کنند و با تمرین در  زمین های استاندارد به موفقیت های استانی، ملی و حتی جهانی دست یابند.

 تکی زاده که از سنین نوجوانی به این ورزش علاقه مند بوده، موتورسواری را ورزش خوبی برای نوجوانان بین سنین ۱۴ تا ۲۰ ساله ذکر کرد که در صورت استانداردسازی و حمایت مسئولین، می تواند از بیراهه رفتن جوانان علاقه مند به این حرفه جلوگیری کرده و باعث خرسندی خانواده هایی شود که همواره نگران این دست علایق فرزندانشان هستند.

شمس الدین تکی زاده قشمی، متولد ۶۴ قشم است، و در حال حاضر مهندسی کامپیوتر می خواند، وی دانشجوی ترم آخر این رشته دانشگاهی است، و در طراحی شبکه و کامپیوتر اشتغال دارد.

منبع:قشم

نظر خود را بگذارید


شش + = 14

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز