بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مواد غذایی حاوی آهن

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مواد غذایی حاوی آهن

800

 مواد غذایی حاوی آهن

آهن یک ماده معدنی ضروری به جهت حمل و ذخیره سازی  اکسیژن در خون است . همه افراد به خصوص ورزشکاران نیازمند آهن هستند. آهن به وفور در گوشت قرمز موجود است . اما اگر تمایلی به مصرف گوشت قرمز ندارید ، همچنین دوست ندارید از مکمل ها نیز استفاده کنید ، ما در این مقاله به معرفی غذاهای دیگر می پردازیم که شامل حجم فراوانی از آهن است . آهن به طور طبیعی در پروتئین هموگلوبین حیوانات و ماهی یافت می شود . اما شکل دیگری از آهن نیز وجود دارد که در سبزیجات و حبوبات یافت می شود .

دپارتمان تغذیه و فراورده های دارویی به بزرگسالان بالغ توصیه می کند که به مصرف روزانه حداقل ۸ میلی گرم آهن بپردازند . اما افراد زیر ۱۸ سال بهتر است به مصرف روزانه ۷ الی ۱۱ میلی گرم آهن بپردازند.

منابع غذایی سرشار از آهن به جز گوشت قرمز

جگر مرغ شامل حجم بالایی آهن است تقریباً در هر ۶۰۰گرم آن ۱۳ میلی گرم آهن موجود است به جز گوشت قرمز و ماهی مواردی نظیر صدف خوراکی ، گوشت تیره جوجه و بوقلمون ، سینه جوجه ، تن و ساردین نیز شامل آهن هستند .

سبزیجات ، لوبیا و حبوبات حاوی آهن

بسیاری از سبزیجات و لوبیا حاوی آهن هستند . البته بدن به جهت جذب آهن موجود در سبزیجات نیازمند زمان بیشتری است . البته در این زمینه می توانید از غذاهایی استفاده کنید که منجر به تسریع جذب می شوند ، و از آن جمله می توان به غذاهایی اشاره نمود که حاوی ویتامین C  هستند.

از سبزیجات و حبوباتی که دارای حجم مناسبی از آهن هستند می توان به اسفناج ،سویا ، لوبیا سبز ، لوبیا قرمز ، لوبیا چشم بلبلی و لوبیا چیتی اشاره کرد.

غلات و دانه ها و مغزهای روغنی حاوی آهن

این دسته از مواد مغذی دارای مقادیر زیادی آهن هستند . از منابع آن در غلات و نان می توان به گندم و نان سفید و در مغزهای روغنی نظیر بادام ، بادام زمینی ، پسته و شیره قند اشاره کرد.

منبع : jafarpoor.com

نظر خود را بگذارید


چهار × 6 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز