بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
منچستریونایتد 0-1 نیوکاسل

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

منچستریونایتد ۰-۱ نیوکاسل

267

منچستریونایتد 0-1 نیوکاسلنیوکاسل بعد از ۴۱ سال توانست در الدترافورد، منچستریونایتد را شکست بدهد
نیوکاسل با تک گل یوان کابای توانست برای اولین بار در ۴۱ سال اخیر در خانه منچستریونایتد به پیروزی برسد.
کلاغ ها آخرین بار در سال ۱۹۷۲ توانسته بودند در الدترافورد پیروز شوند و امروز با گلزنی ستاره فرانسوی شان توانستند به این ناکامی پایان بدهند تا فشارها روی مویس بیش از پیش افزایش پیدا کند.
در این دیدار فن پرسی با پشت سر گذاشتن مصدومیتش بار دیگر به ترکیب منچستریونایتد برگشت؛ ضمن اینکه یانوزای، تام کلورلی و فیل جونز نیز از ابتدا به میدان رفتند. رونی به دلیل محرومیت غایب بود.
اولین موقعیت بازی در دقیقه ۸ نصیب جونز شد اما کرول خیلی راحت این توپ را مهار کرد. لحظاتی بعد لوئیک رمی می توانست برای نیوکاسل گلزنی کند اما ضربه او راهی به چهارچوب نداشت. چند دقیقه بعد هم کابای می توانست تیمش را پیش بندازد، اما ضربه او در چهارچوب نبود.
در ثانیه های پایانی نیمه اول، دبوشی هم دو موقعیت خوب را از دست داد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.
نیمه دوم هم با حمله سریع منچستریونایتد آغاز شد اما ضربه خایر ارناندز را کرول مهار کرد. ضربه سر خطرناک اورا می توانست به گل اول بازی تبدیل شود اما آنیتا و تیر دروازه به کمک هم توپ را دفع کردند.
در حالی که یونایتدها برای رسیدن به گل بی تابی می کردند، گل کابای در دقیقه ۶۱ کار را برای آنها دشوارتر کرد. پاس عرضی از سیسوکو، با ضربه دقیق بازیکن فرانسوی، به گوشه دروازه دخه آ رفت تا یونایتدها کابوس یک سایه خانگی را احساس کنند.
فن پرسی دو بار فرصت داشت تا گل تساوی را به ثمر برساند اما اما یک بار کرول و یک بار پرچم کمک داور مانع ا شد.
در دقایق پایانی بازیکنان منچستریونایتد فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند اما فایده ای نداشت و در نهایت نیوکاسل با همان یک گل به پیروزی رسید.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


هشت − 3 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز