بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
معرفی امگا ۳

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

معرفی امگا ۳

746

معرفی امگا ۳
اسیدهای چرب امگا-۳، اسیدهای چرب غیر اشباع هستند. علت نامگذاری این اسیدهای چرب، ساختار پیوند کربن-کربن آنها است.اسیدهای چرب امگا-۳، در خوراکیهایی همچون سالمون وحشی، ماکرل، تون، گوشت بره، تخم کتان، شاهدانه، کیوی و گردو یافت می شوند.اسید آلفا لینولنیک (ALA)، اسید آیکوزاپنتانوییک (EPA) و اسید دوکوزاهگزانوییک (DHA)، به گروه اسیدهای چرب امگا-۳ تعلق دارند.

عملکرد امگا-۳ و شواهد مربوطه

اسیدهای چرب امگا-۳ را تحت نام “اصلی” طبقه بندی می کنند، زیرا بدن توانایی ساخت آنها را از مواد دیگر ندارد و باید از طریق تغذیه عادی تامین شوند.

شواهد علمی، حاکی از تاثیر اسیدهای چرب امگا-۳ بر سلامتی سیستم قلبی-عروقی و مغز است.

تحقیقات بسیاری روی اسیدهای چرب امگا-۳ انجام شده است و تاثیر این مواد بر سلامتی سیستم قلبی-عروقی ثابت شده است. طبق تحقیقات، اسیدهای چرب امگا-۳ به بهبود سلامتی قلب و عروق و تقویت بلند مدت این سیستم کمک می کنند.

گفته شده است که علت تاثیرات سودمند اسیدهای چرب امگا-۳ بر سلامتی قلب و عروق، کمک به تنظیم میزان کلسترول است. برخی تحقیقات دیگر، تاثیر اسیدهای چرب امگا-۳ را بر جریان و گردش خون نشان داده اند.

فواید اسیدهای چرب امگا-۳ برای سلامتی قلب و عروق، اداره غذا و داروی ایالات متحده (USFDA) را بر آن داشت تا اعلام کند که “اسیدهای چرب امگا-۳ EPA و DHA سودمند هستند اما تاثیر قطعیشان بر کاهش خطر عوارض عروق کرونری قلب به اثبات نرسیده است”.

روی تاثیر اسیدهای چرب امگا-۳ بر سلامتی و عملکرد عمومی مغز هم مطالعات بسیاری صورت گرفته است. طبق این مطالعات، اسیدهای چرب امگا-۳، علاوه بر حفظ ثبات خلق و خو، به سلامتی مغز، یادگیری و تفکر مطلوب هم کمک می کنند.

معرفی امگا ۳

افراد نیازمند و برخی نشانه های کمبود

وجود اسیدهای چرب امگا-۳ در برنامه غذایی ضرورت دارد و دریافت روزانه حداقل ۱/۶ گرم برای آقایان و ۱/۱ گرم برای خانمها توصیه شده است.

تحقیقات مربوطه روی کودکان نشان داده اند که کمبود امگا-۳ در دوران کودکی، منجر به رشد ضعیف و افت وضعیت سلامتی می شود.
مقدار مصرف و عوارض جانبی

همانگونه که پیشتر اشاره شد، آقایان و خانمها، روزانه به ۱/۶ و ۱/۱ گرم امگا-۳ نیاز دارند. با اینحال، با توجه به تنوع محصولات تولید کنندگان گوناگون، برچسب روی محصول را حتما مطالعه نمایید.

مصرف زیاد اسیدهای چرب امگا-۳، ممکن است به خونریزی، مشکلات قند خون برای بیماران دیابتی، افزایش اکسیداسیون و آسیب رادیکالهای آزاد و تضعیف سیستم ایمنی بیانجامد.

منبع : فیتنس تیپس

نظر خود را بگذارید


4 + چهار =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز