بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مطالبات بازيکنان را بدهم از پرسپوليس مي‌روم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مطالبات بازیکنان را بدهم از پرسپولیس می‌روم

172

محمد رویانیانمحمد رویانیان می‌گوید زمانی که مطالبات بازیکنان و کادر فنی را بدهد، دیگر دینی در باشگاه ندارد و از پرسپولیس می‌رود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت خود در این باشگاه پس از حرف و حدیث‌هایی که درباره رفتنش بوجود آمده بود اظهار کرد: من تا الان فقط به خاطر تیم مانده‌ام که در شرایط حساس فعلی مشکلی بوجود نیاید. وزارت ورزش وضعیت ما را مشخص نکرده و از این موضوع ناراحتم. فعلا برای پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی که توقع‌شان هم به حق است مانده‌ام و دنبال این هستم که این منابع مالی را فراهم کنم تا احساس دین و تکلیف نکنم.
به گزارش ایسنا ، او ادامه داد: الان ۶ ماه است که می‌خواهند من را بردارند. وزارت ورزش که به ما پول نمی‌دهد. جلسه‌ هم که قرار بود بگذارند اما هنوز نگذاشته‌اند. تکلیف ما را مشخص نمی‌کنند. از طرف دیگر سازمان لیگ باید حداقل ۵ میلیارد از محل بلیت‌فروشی به ما بدهد که نمی‌دهد. تنها راهی که می‌ماند این است که خودم این پول را فراهم کنم و به اعضای تیم بدهم. پول بازیکنان را بدهم دیگر دینی در پرسپولیس ندارم و می‌روم.
مدیرعامل پرسپولیس قصد داشت برای رفع مشکلات مالی این باشگاه، دو فرد متمول را به هیات مدیره بیاورد. رویانیان در پاسخ به این سوال که آیا یکی از آنها بابک زنجانی نبود که به تازگی دستگیر شده؟ گفت: خداوکیلی زنجانی مرد است. حالا من به وضعیتی که او دارد کاری ندارم اما به پرسپولیس علاقه دارد و به ما هم کمک کرد. اما به این خاطر که مالک باشگاه راه آهن است نمی‌توانست خیلی در کنار ما باشد. هر کس هم این را گفته که او به هیات مدیره پرسپولیس می‌آید اشتباه کرده است.
رویانیان درباره محرومیت پیام صادقیان از سوی کمیته انضباطی هم گفت: این تصمیم نشان داد که برخورد با صادقیان نبوده بلکه با باشگاه پرسپولیس بوده است. ما در این موقعیت حساس هنوز باید از این مسائل ضربه بخوریم. با این رای کنار نیامده‌ایم. اگر هم چیزی بگوئیم برداشت بد می‌شود. داوری در یکی از بازی‌های نفت خطای فاحشی داشت و به جای کارت دادن به بازیکن این تیم که خطا کرده بود به بازیکن دیگری اخطار نشان داد. یا بازیکنی که به میثم حسینی فن کمر زده بود. آیا کمیته انضباطی نباید به این موارد واکنش نشان دهد؟ محرومیت حسینی را کم می‌کنید اما به تخلف بازیکن حریف رسیدگی نمی‌کنید‌؟ از این گونه تصمیم‌ها و یک بام و دو هوا ها در لیگ زیاد دیده‌ایم و نظر من این است که این تصمیم جدید هم محرومیت صادقیان نیست بلکه پرسپولیس محروم شده است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جشن ۵۰ سالگی این باشگاه هم که قرار است روز شنبه برگزار شود گفت: به هر حال برنامه‌های باشگاه در سال جاری یکی پس از دیگری اجرا می‌شود. سال گذشته که تیم شرایط سختی داشت و دائم می باخت، برنامه‌های مان را اجرا می‌کردیم و خوشبختانه این برنامه هم کارهایش انجام شده و به امید خدا شنبه برگزار می‌شود.

نظر خود را بگذارید


+ یک = 6

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز