بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مسی: دوری از میادین برایم راحت نیست

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مسی: دوری از میادین برایم راحت نیست

769

مسی: دوری از میادین برایم راحت نیستاین ستاره آرژانتینی دو هفته قبل دچار پارگی عضله همسترینگ شد و باید تا پایان سال میلادی جاری از میادین دور باشد.
لیونل مسی، ستاره بارسا، اعلام کرد دوری از میادین تا ماه ژانویه برایش کار راحتی نیست.
این ستاره آرژانتینی دو هفته قبل دچار پارگی عضله همسترینگ شد و باید تا پایان سال میلادی جاری از میادین دور باشد.
او به یک رادیوی آرژانتینی گفت:” من در آرامش هستم زیرا می دانم که این مصدومیت طبیعی است اما دوری از میادین تا ژانویه دشوار است. با این وجود، می دانم که بازخواهم گشت و مثل همیشه بازی می کنم.”
مسی همچنین در مورد پسرش، تیاگو صحبت کرد و گفت که او برخلاف خودش، راست پاست:” فکر می کنم او راست پا باشد. اولین باری که توپ را شوت کرد، با پای چپ این کار را انجام داد اما بعد از آن همیشه با راست شوت کرد. او هنوز خیلی کوچک است و نمی دانم از کدام پایش استفاده خواهد کرد.”
مسی تابستان سال آینده برای سومین بار حضور در جام جهانی را تجربه می کند و امیدوار است که این بار بتواند با تیم ملی آرژانتین به نتیجه بهتری دست پیدا کند:” ما در جام های جهانی و جام ملت های آمریکای جنوبی به هدف مان نرسیدیم. صعود به جام جهانی قبل برای ما خیلی دشوار بود.
این بار صعودمان به جام جهانی متفاوت است و توانستیم خیلی زودتر از دیدار پایانی صعود کنیم. این باعث شد تا هواداران به تیم نزدیک تر شوند.
مدعیان؟ فکر می کنم همان تیم های همیشگی هستند.  آلمان، برزیل، اسپانیا و حتی فرانسه؛ هرچند آنها با پلی آف به جام جهانی رسیدند و البته آرژانتین. آرژانتین همیشه یکی از مدعیان است؛ فارغ از اینکه چطور به جام جهانی برسد. البته حالا با تیمی که داریم، مدعی جدی تری هستیم و تا جام جهانی هم وقت داریم. باید از بعضی جهات پیشرفت کنیم و فکر می کنم در جام جهانی تیم بهتری خواهیم داشت.”
منبع: گل

نظر خود را بگذارید


1 + چهار =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز