بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مسی، بهترین بازیکن دنیا در فهرست 100 نفره گاردین

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مسی، بهترین بازیکن دنیا در فهرست ۱۰۰ نفره گاردین

195

مسیبه نقل از گل نشریه انگلیسی گاردین مانند هر سال فهرست ۱۰۰ بازیکن برتر دنیا را اعلام کرد و دراین فهرست بار دیگر لیونل مسی، ستاره بارسا، رتبه اول را از آن خود کرد.
مسی که در چهار سال اخیر برنده جایزه توپ طلا شده، امسال هم به همراه ریبری و رونالدو، یکی از سه نامزد نهایی این جایزه است اما گفته می شود که شانس دو نامزد دیگر، بیشتر است.
در فهرست گاردین کریس رونالدو در رتبه دوم قرار دارد و زلاتان ابراهیموویچ، فرانک ریبری، آندرس اینیستا، نیمار، گرت بیل، ژاوی، لوئیس سوارس و سرخیو آگوئرو در رتبه های بعدی جای دارند.
نکته جالب این فهرست قرار گرفتن فرانک ریبری، بهترین بازیکن فصل قبل اروپا، در رتبه چهارم است. او که یکی از نامزدهای اصلی توپ طلاست، در این فهرست پشت سر زلاتان قرار گرفته است.
در این فهرست ۱۰۰ نفره، بارسا با ۱۱ نماینده بالاتر از بقیه قرار دارد و بایرن مونیخ، قهرمان آلمان و اروپا، ۹ نفر را دراین فهرست دارد.
رئال مادرید، چلسی و بوروسیا دورتموند، دیگر تیم هایی هستند که بیشترین نماینده را در فهرست ۱۰۰ بازیکن برتر سال گاردین دارند.
در رده بندی لیگ ها نیز، لیگ برتر در صدر قرار دارد و پس از آن، لالیگا، بوندس لیگا و سری آ، بیشترین نماینده را در این فهرست دارند.

نظر خود را بگذارید


2 + = هشت

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز