بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مسابقات لیگ برتر بسکتبال

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مسابقات لیگ برتر بسکتبال

757

لیگ برتر بسکتبال هفته دوم مسابقات لیگ برتر بسکتبال با انجام ۶ بازی در ۵ استان پیگیری شد.
در بازی اول تیم های افرا خلیج فارس و ذوب‌آهن یک ساعت زودتراز سایر دیدار ها در سالن بسکتبال آزادی به به مصاف هم رفتند.بازیکنان تیم ذوب آهن از ابتدا نبض بازی را در دست گرفتند و در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بودند .بازیکنان تیم افرا خلیج فارس در نیمه دوم بازی عملکرد بهتری داشتند و علی رغم کسب امتیاز بیشتر در کوارتر سوم و چهارم بازی در مجموع با نتیجه ۵۰ بر ۶۳ مغلوب میهمان خود ذوب آهن شدند. کوارتر اول و دوم بازی با نتایج ۹-۱۵ و ۱۰-۱۹ به سود ذوب آهن به پایان رسید و کوارتر سوم و چهارم نیز ۱۸-۱۷ و ۱۳-۱۲ به نفع تیم افرا خلیج فارس خاتمه پیدا کرد.
۴ بازی دیگر هفته دوم نیز به طور همزمان برگزار گردید. در زنجان تیم همیاری در حالی که کوارتر اول بازی را با برتری مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ به پایان برد در ادامه بازی نتوانست برتری خود را مقابل تیم پتروشیمی بندر امام حفظ کند و در نهایت با ۲۳ اختلاف امتیاز مغلوب تیم پتروشیمی بندر امام شد.این دیدار با نتیجه ۷۷ بر ۵۴ به پایان رسید.
استقلال زرین قشم میزبان تیم شهرداری گرگان بود.در این دیدار نیز استقلالی ها تیم برتر میدان بودند و موفق شدن با اختلاف ۱۶ امتیاز میهمان خود را با شکست بدرقه نمایند. نتیجه ۵۴ بر ۷۰ این بازی دومین شکست گرکانی ها و اولین پیروزی استقلال قشم را رقم زد.
مهرام تهران در قزوین میهمان تیم هفت الماس بود.کوارتر اول این دیدار با نتیجه ۱۴- ۱۵ به سود مهرامی ها خاتمه پیدا کرد .در کوارتر دوم مهرام موفق شد با در دست گرفتن بازی اختلاف را بیشتر کند و با برتری در نتیجه ۳۶ بر ۲۸ در نیمه اول به رختکن برود.در کوارتر سوم بازیکنان تیم هفت الماس تا حدودی جلوی پیش روی مهرام را گرفتند و با نتیجه نزدیک ۱۷ بر ۱۸ این تایم بازی را واگذار کردند در کوارتر پایانی، باز هم تیم مهرام بر  بازی سوار شد و در نهایت با اختلاف ۱۳ امتیاز دومین پیروزی این فصل خود را کسب کرد.
دانشگاه آزاد و صنایع پتروشیمی  در ماهشهر به مصاف هم رفتند . دراین بازی نیز دانشگاه آزاد تیم برتر میدان بود و در حالی که بازیکنان تیم پتروشیمی در دقایقی از بازی شانه به شانه دانشگاه آزاد حرکت می کردند اما در نهایت با ۱۴ اختلاف امتیاز و کسب نتیجه ۵۳ بر ۶۷ مغلوب میهمان خود شدند.
در آخرین بازی هفته دوم که در تهران برگزار شد تیم های نیروی زمینی و فولاد ماهان سپاهان به میدان رفتند.در این بازی تیم ماهان،قهرمان باشگاههای آسیا از ابتدا موفق شد از حریف خود پیش بیافتند و با حفظ این برتری تا پایان مسابقه با نتیجه ۶۹ بر ۵۶ اولین پیروزی این فصل خود را در یک دیدار خارج از خانه به دست‌آورد.

منبع: ایران بسکتبال

نظر خود را بگذارید


7 − سه =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز