بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مسابقات جام جهانی اسپانیا/خسوس مدیر فنی تیم ملی فوتسال زنان ایران شد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مسابقات جام جهانی اسپانیا/خسوس مدیر فنی تیم ملی فوتسال زنان ایران شد

637

مسابقات جام جهانی اسپانیا/خسوس مدیر فنی تیم ملی فوتسال زنان ایران شدسرمربی تیم ملی فوتسال مردان ایران این روزها تیم ملی فوتسال زنان را تمرین می‌دهد و به عنوان مدیر فنی زنان ایرانی را در مسابقات جام جهانی اسپانیا همراهی می‌کند.
به گزارش خبرنگار مهر، خسوس کاندلاس بعد از پایان تورنمنت روسیه در تمرینات تیم فوتسال زنان ایران حضور یافته و به همراه شهرزاد مظفر، تیم زنان ایران را برای مسابقات جام جهانی اسپانیا آماده می‌کند. خسوس که پیش از این هم نشان داده است علاقه زیادی به مربیگری در تیم‌های مختلف دارد، در حال حاضر سرمربی تیم‌های بزرگسالان و امید مردان ایران است.
خسوس چند هفته پیش و در غیاب شهرزاد مظفر تیم ملی فوتسال بانوان ایران را در یک دیدار تدارکاتی مقابل روسیه هم هدایت کرده بود. حالا این بار وی با عنوان مدیر فنی در کنار تیم بانوان قرار گرفته و قصد دارد با این تیم به مسابقات جام جهانی اسپانیا سفر کند.
این در حالی است که پیش از شروع مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا خسوس ابراز تمایل کرده بود تیم گیتی پسند، نماینده ایران در این رقابت‌ها را همراهی کند.
خسوس در نظر دارد یکی دیگر از همکاران خود در تیم ملی بزرگسالان مردان را هم در تیم بانوان به کار گیرد تا فوتسالیست‌های زن بتوانند با استفاده از تجربیات این مربیان، عملکرد خوبی در جام جهانی اسپانیا داشته باشند. با این حال هنوز مجوز همکاری این مربی با تیم بانوان صادر نشده است!
چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام جهانی کوچک زنان به میزبانی اسپانیا و از ۱۳ تا ۲۰ دسامبر (۲۲ تا ۲۹ آذر) در شهر مادرید برگزار می‌شود. در این مسابقات هشت تیم حضور دارند که در قالب دو گروه چهار تیمی به شرح ذیل با هم به رقابت خواهند پرداخت.
گروه A : اسپانیا، پرتغال، ژاپن و کاستاریکا
گروه B : برزیل، ایران، روسیه و اوکراین
در پایان مرحله گروهی دو تیم نخست هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه خواهند یافت. برنامه مسابقات فوتسال جام جهانی کوچک زنان به شرح زیر است:
۲۳ آذر:
* پرتغال – کاستاریکا
* اسپانیا – ژاپن
* برزیل – ایران
* روسیه – اوکراین
۲۴ آذر:
* پرتغال – ژاپن
* اسپانیا – کاستاریکا
* برزیل – اوکراین
* روسیه – ایران
۲۵ آذر:
ژاپن – کاستاریکا
پرتغال – اسپانیا
برزیل – روسیه
اوکراین – ایران
۲۷ آذر: نیمه نهایی
۲۹ آذر: فینال و رده بندی

نظر خود را بگذارید


8 − چهار =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز