مسابقات تکواندوی کسب سهمیه المپیک/ باقری معتمد و اسبقی فردا به مصاف حریفان می‌روند

مسابقات تکواندوی کسب سهمیه المپیک/ باقری معتمد و اسبقی فردا به مصاف حریفان می‌روند

مسابقات تکواندوی کسب سهمیه المپیک/ باقری معتمد و اسبقی فردا به مصاف حریفان می‌روندنمایندگان وزن ۶۸- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی ایران فردا (یک‌شنبه) در آخرین روز از مسابقات انتخابی المپیک برزیل به مصاف حریفان خود می‌روند.
خبرگزاری فارس: باقری معتمد و اسبقی فردا به مصاف حریفان می‌روند
به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات تکواندوی انتخابی المپیک برزیل در شرایطی از روز جمعه به میزبانی منچستر آغاز شده است که فردا(یک‌شنبه) در آخرین روز از این بازی‌ها تکواندوکاران وزن ۶۸- کیلوگرم مبارزات خود را پیگیری خواهند کرد.
بهنام اسبقی نفر اول جهان در سال ۲۰۱۳ پس از یک دور استراحت باید با برنده کیم هون نایب قهرمان جهان از کره جنوبی و مارتین استامپر از انگلیس مسابقه دهد. در این گروه میشل‌ها روی قهرمان اروپا از انگلیس، لوییس اویدو از مکزیک نیز حضور دارند.
محمد باقری معتمد نایب قهرمان المپیک لندن نیز همانند اسبقی دور اول را با استراحت پشت سر می گذراند و در مرحله دوم با برنده کانادا و اردن مبارزه می‌کند. در این گروه تکواندو کاران اسپانیا، سنگال و مقدونیه نیز حضور دارند.
در ادامه این رقابت‌ها امروز(شنبه) مسابقات اوزان ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم برگزار می‌شود و طی آن در وزن ۵۸- کیلوگرم هادی مستعان و میثم باقری به مصاف حریفان خود می‌روند.
همچنین فرزاد عبداللهی و علیرضا نصرآزادانی در وزن ۸۰- کیلوگرم پای در میدان مبارزه می گذارند.
البته روز گذشته (جمعه) سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰ +کیلوگرم پس از اینکه در گام نخست موفق شد کریستفور مویتلاند از کاستاریکا را ۳ بر یک شکست دهد، در گام دوم مقابل حربف فرانسوی نتیجه را ۱۰ بر ۴ واگذار کرد.
در ادامه رقابت‌ها، حسین تاجیک دیگر نماینده سنگین وزن تکواندوی کشورمان در مصاف با علی ساری نایب قهرمان جهان از ترکیه در حالی در راند طلایی بازنده شد که در راند اول از ناحیه عضله دوقلوی پای چپ دچار آسیب دیدگی شد.
تیم ملی تکواندوی کشورمان با ترکیب هادی مستعان، میثم باقری، محمد باقری معتمد،‌ علیرضا نصر آزادانی، بهنام اسبقی،‌ فرزاد عبدالهی،‌ حسین تاجیک،‌ سجاد مردانی زیرنظر بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و هادی افشار به عنوان مربی، در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرده‌اند.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.