بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
مسابقات تهران کلاسیک

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

مسابقات تهران کلاسیک

1012

اخبار بدنسازی ایران، پایتخت پرورش اندام جهان/برگزاری نخستین دوره مسابقات تهران کلاسیک در ایران

کنفرانس خبری سر پرست فدراسیون با حضور خبرنگاران جراید و خبرگزاریها
ایران پایتخت پرورش اندام جهان است.
کسب سه عنوان قهرمانی جهان برای تیمهای ملی بادی کلاسیک و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران (اتریش-مراکش-مغولستان)ifbb
ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۵ آذرماه کنفرانس خبری سرپرست فدراسیون در سالن کنفرانس فدراسیون با حضور نمایندگان ارباب جراید، خبرگزاری های و مخبرین صدا و سیما برگزار شد.
در این نشست خبری که با تلاوت آیاتی از کلام اله مجید آغاز شد مجید احمدی رئیس کمیته روابط عمومی ضمن تشکر از حضور پررنگ اصحاب  رسانه ، گزارش کوتاهی از نتایج کسب شده و کسب عناوین در مسابقات جهانی پرورش اندام و بادی کلاسیک به سمع حضار رساند.

سپس دکتر محمدرضا کاظمی آشتیانی سرپرست فدراسیون با تشکر از احساس مسئولیت و حضور خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی در مورد اعزامهای اخیر و کسب سکوهای قهرمانی و اهمیت عناوین کسب شده  اعم از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جوانان و پیشکسوتان جهان(قزاقستان)، کسب سکوی قهرمانی مسابقات پرورش اندام بزرگسالان جهان (مراکش)و همچنین کسب عنوان قهرمانی مسابقات بادی کلاسیک قهرمانی جهان (اتریش) و در مجموع کسب ۹ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۳ مدال برنز در مسابقات جهانی  گزارش کاملی را ارائه داد.
سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به نقل از پاول فیلبرون رئیس کمیته داوران IFBB گفت : ایران هم اکنون پایتخت پرورش اندام جهان است، گفت: این گفته را رییس کمیته‌ داوران فدراسیون جهانی گفت و برای ما جای افتخار دارد. IFBB وقتی میزبانی دوره مربیگری پرورش اندام را به ایران می‌سپارد این نشان می‌دهد که آنها چقدر به پرورش اندام ایران احترام می‌گذارند.
، محمدرضا کاظمی آشتیانی با ارائه گزارشی از قهرمانی‌های این فدراسیون طی سال جاری، اظهار کرد: قهرمانی در مسابقات آسیایی قزاقستان، قهرمانی در مسابقات جهانی مراکش، اتریش و مغولستان طی ماه‌های گذشته به دست آمد که در نوع خود یک رکورد بسیار عالی در IFBB به شمار می‌آید. در مسابقات جهانی پرورش اندام در مراکش همه سالن مصری‌ها را تشویق می‌کردند و تیم ایران تنها چهار نفر حمایت کننده در سالن داشت. بعد از قهرمانی تیم ایران تمام سالن ساکت شد و رییس فدراسیون مصر که نایب رییس جهانی است دقایقی را اصلا صحبت نکرد و شوکه بود.وی در پاسخ به این سوال که آیا پاداشی را برای قهرمانان تیم‌های ملی در بخش‌های مختلف در نظر خواهند گرفت؟ گفت: بعد از برگزاری مسابقات در سالن ما از کلیه ورزشکاران تجلیل کردیم البته وزارت ورزش و جوانان برای این قهرمانی‌ها دستورالعملی دارد و ملی‌پوشان به طور حتم شامل آن می‌شوند. فدراسیون هم قطعا برای آنها پاداشی در نظر خواهد گرفت. البته در مورد مسابقات مراکش در حد توانمان در همان جا تقدیر کردیم، ولی قصد داریم که ان‌شاءالله دو هفته‌ دیگر مراسمی را برای تقدیر از این ملی‌پوشان برگزار کنیم.وی در مورد بودجه این فدراسیون در سال گذشته و این که چه میزان برای اعزام این تیم‌ها هزینه شده؟ گفت: بودجه‌ای که وزارتخانه به ما داده قطعا کمتر از هزینه‌ای که انجام داده‌ایم، است.
ما حدود ۶۵۰ میلیون برای این اعزام‌ها هزینه کردیم و سعی کردیم برای همه آنها امکانات خوبی را فراهم کنیم. معتقدم یک رییس فدراسیون نباید از بی‌پولی بنالد. اگر توان دارد باید کار کند و اگر ندارد باید کار را رها کرده و به دیگری بسپارد. برای تمام این اعزام‌ها از محل درآمدهای فدراسیون هزینه کردیم که محل این درآمد‌ها هم کاملا شفاف است و ناظر،‌ بازرس و خزانه‌دار همه در جریان هستند.وی از برگزاری نخستین دوره مسابقات تهران کلاسیک در ایران خبر داد و گفت: فدراسیون جهانی مسابقاتی را با نام “آرنولد کلاسیک” در تقویم خود دارد که در تمام جهان برگزار می‌کند. ما برای این که نمی خواستیم نام آرنولد روی این مسابقات باشد، پیشنهاد “تهران کلاسیک” را دادیم که فدراسیون جهانی هم پذیرفت. قصد داریم اسفند ماه این رقابت‌ها را با جوایز دلاری خوب برگزار کنیم.سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: تیم‌های ایران در مسابقاتی که در آنها تست دوپینگ گرفته نشود، شرکت نخواهد کرد. شاید در گذشته این طور بوده که در چنین مسابقاتی شرکت می‌کردند، اما تاکید مدیریت ما بر این است که حتما در مسابقاتی شرکت کنیم که زیر نظر وادا بوده و از ورزشکاران تست دوپینگ می‌گیرند.وی در مورد برگزاری مسابقات قوی‌ترین مردان (مردان آهنین) که هر ساله برگزار می‌شد و در ایام نوروز پخش می‌شد، گفت: تمام تلاش‌ها انجام شده که این رقابت‌ها تا یک ماه دیگر برگزار شود. متاسفانه قبلا کارهای اشتباهی شده بود که نگاه مسئولان صدا و سیما به این بخش خیلی بد بود که خدا را شکر این مساله حل شد.
در ادامه دکتر محمدرضا کاظمی آشتیانی سرپرست فدراسیون، علی نعمتی ،محرم پناهی و عباس عاقلی مربیان تیم ملی ، مصطفی گودرز ناصری کاپیتان تیم ملی و مهدی ذات پرور قهرمان قهرمانان مسابقات جهانی بادی کلاسیک به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
این کنفرانس خبری راس ساعت ۳۰/۱۱ خاتمه یافت.

نظر خود را بگذارید


× 1 = یک

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز