مردانی: منچستر اولین قدم برای رسیدن به المپیک برزیل است

مردانی: منچستر اولین قدم برای رسیدن به المپیک برزیل است

مردانی: منچستر اولین قدم برای رسیدن به المپیک برزیل استنماینده وزن چهارم المپیکی تیم ملی تکواندو گفت: المپیک برزیل از همین الان برای ما شروع شده و حضور در جایزه بزرگ منچستر که ۸۰ امتیاز دارد اولین قدم برای ما محسوب می‌شود.
خبرگزاری فارس: مردانی: منچستر اولین قدم برای رسیدن به المپیک برزیل است/ امیدوارم به تیم انرژی منتقل کنم
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی تکواندو پس از دریافت رویداد، بامداد امروز چهارشنبه راهی مسابقات جایزه بزرگ منچستر شد.
نخستین مرحله مسابقات جایزه بزرگ و کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل، در رده ۸ رتبه بندی مسابقات فدراسیون جهانی، از ۲۲ تا ۲۴ آذرماه سال جاری به میزبانی انگلیس و در شهر منچستر برگزار می شود.
در این دوره از رقابت‌ها تکواندوکاران در چهار وزن المپیکی‌(۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و۸۷+) کیلوگرم با یکدیگر به رقابت می پردازند.
هادی مستعان، میثم باقری، محمد باقری معتمد،‌ علیرضا نصر آزادانی، بهنام اسبقی،‌ فرزاد عبدالهی،‌ حسین تاجیک،‌ سجاد مردانی زیرنظر بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و هادی افشار به عنوان مربی، در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت.
سجاد مردانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پیش از اعزام به مسابقات جایزه بزرگ منچستر، اظهار داشت: خدا را شکر بعد از مسابقات جهانی مکزیک یک ماه استراحت داشتیم و بلافاصله بعد از آن اردوهای تیم ملی آغاز شد. در این مدت تمرینات خوبی داشتیم و همه چیز برای اعزام شدن به مسابقات کسب سهمیه المپیک مهیا بود.
وی افزود: تغییراتی در کادرفنی تیم ملی ایجاد شد و بیژن مقانلو مسئولیت اردونشینان را برعهده گرفت و ۸ نفری که بر اساس مدال‌هایی که کسب کرده بودند و رنکینگ داشتند به اردوی تیم ملی دعوت شدند. اسامی نفرات از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد و به همین دلیل برای کسب سهمیه المپیک برزیل در اردوها به فعالیت خود پرداختند. تیم ملی با ترکیب ۸ نفر در مسابقات منچستر حضور خواهد داشت و هیچگونه مصدومیتی در بین نفرات وجود ندارد.
دارنده نشان نقره مسابقات جهانی مکزیک در ادامه گفت: المپیک برزیل از همین الان برای ما شروع شده و حضور در جایزه بزرگ منچستر که ۸۰ امتیاز دارد اولین قدم برای ما است. اگر بتوانیم در این رقابت‌ها ۸۰ امتیاز را کسب کنیم بزرگترین قدم را برداشته‌‌ایم.
مردانی در مورد اینکه آیا حریفان خود را در این رقابت‌ها می‌شناسی یا خیر؟ گفت: همه نفرات حاضر در این رقابت‌ها گلچینی از بهترین‌های دنیا هستند. ۳۲ نفر در هر وزن المپیکی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت و تقریبا نفرات حاضر در اوزان چهارم را می‌شناسم. ما اگر بخواهیم در المپیک برزیل حضور داشته باشیم باید در بین شرکت کنندگان در این رقابت‌ها بهترین باشیم.
نماینده وزن چهارم المپیکی تیم ملی ایران در ادامه گفت: مسابقات منچستر متفاوت‌تر از مسابقات دیگر است، چرا که از بازی اول باید با بهترین‌ها مبارزه کنیم و همه ما باید تلاش کنیم. امیدوارم از لحظه به لحظه این رقابت‌ها استفاده کنیم و بهترین نتیجه را کسب کنیم. حضور و کسب امتیاز در منچستر فکر می‌کنم استارت خوبی باشد برای رسیدن به المپیک برزیل.
مردانی در پایان خاطر نشان کرد: روز جمعه به عنوان نفر اول باید وارد شیاپ‌چانگ شوم و امیدوارم روز خوبی برای من باشد تا با شکست حریفانم انرژی مثبتی به تیم منتقل کنم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.