بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
محرمي: ديگر شور و حال جواني را ندارم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

محرمی: دیگر شور و حال جوانی را ندارم

902

محرمی: دیگر شور و حال جوانی را ندارم پیشکسوت تیم ملی و پرسپولیس گفت: حضور در کنار پیشکسوتان و بازیکنان قدیمی فوتبال ایران به من نشاط مضاعفی داد.
مجتبی محرمی در مورد جمع شدن پیشکسوتان پرسپولیس کنار یکدیگر گفت: واقعاً اتفاق بزرگی است و این شور و شعف وصف نشدنی است. بچه‌ها بسیار خوشحالند و خاطرات گذشته را مرور می‌کنند. ان‌شاءالله این دور هم جمع شدن‌ها تداوم داشته باشد.
به گزارش فارس ، وی در مورد اینکه علی پروی عنوان کرده می‌خواهد کدورت‌ها را برطرف کند، عنوان کرد: اصلا کدورتی وجود نداشت، ۱۰۰ درصد تمام مشکلات برطرف شده است و همان‌طور که ملاحظه می‌کنید هیچ مشکلی وجود ندارد.
محرمی در مورد اینکه از دیدن چه کسی خوشحال شده است، اظهار داشت: همه حاضران از عزیزان و دوستان خوب من هستند مخصوصا از دیدن افراد قدیمی و آنهایی که پیشکسوت‌تر از ما هستند بسیار خوشحال شدم و انرژی مضاعفی گرفتم.
شماره ۸ سال‌های نه چندان دور پرسپولیس در مورد اینکه جای چه کسی در میان آنها خالی است، خاطرنشان کرد: جا دارد از گذشتگان پرسپولیس یاد کنیم، آنهایی که سال‌ها برای پرسپولیس زحمت کشیدند اما اکنون در بین ما نیستند. دکتر برومند، پرویز دهداری، شیرزادگان، صفر ایرانپاک، فریبرز مرادیان، مجید سبزی و خیلی‌های دیگر که شاید اکنون در خاطرم نباشد واقعا جایشان بین‌مان خالی است.
محرمی در مورد اینکه آیا اجتماع پیشکسوتان پرسپولیس خیلی دیر انجام نشد، تأکید کدر: به قول معروف ماهی را هر زمان که از آب بگیری تازه است. هیچ چیز تمام نشده و هنوز صمیمت‌ها وجود دارد.
پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه آیا هنوز هم توانایی‌های سابق را دارد، تأکید کرد: دیگر مثل قدیم‌ها سر حال نیستم. باید ببینیم اصلا ما را دعوت می‌کنند یا نه. مردم همیشه به من لطف داشتند. همین جا از هواداران تشکر می‌کنم. امیدوارم آنها روز پنج‌شنبه به ورزشگاه بیایند و ثابت کنند که تلاش‌های ما نتیجه داده است. هر چه داریم از مردم است.

نظر خود را بگذارید


× 6 = سی

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز