بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
ماینس 1-3 بوروسیا دورتموند:کلوپ شاگردان سابقش را برد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۷ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

ماینس ۱-۳ بوروسیا دورتموند:کلوپ شاگردان سابقش را برد

599

ماینس 1-3 بوروسیا دورتموندطلایی پوشان دورتموند، هفته چهاردهم بوندس لیگا را با برتری ۳-۱ خارج از خانه برابر ماینتس به پایان بردند.
به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران؛ بوروسیا دورتموند در ادامه هفته چهاردهم بوندس لیگا میهمان شاگردان توچل در ماینتس بود که نهایتا با گلهای لواندوفسکی (۲ گل) و آئوبامیانگ در مقابل تک گل چوبو موتینگ به پیروزی ۳-۱ دست یافت.
نیمه نخست این دیدار اتفاق خاصی به غیر از ضربه پیر آئوبامیانگ کهه به تیر دروازه ماینتسی ها برخورد کرد و همچنین تعویض اجباری بندر با نوری شاهین به دلیل مصدومیت نداشت.
اما با شروع نیمه دوم، مردان کلوپ بازی به مراتب بهتری را نسبت به نیمه اول به نمایش گذاشتند، با آغاز این نیمه،  یورگن کلوپ، رویس و بلاژیکوفسکی را به دلیل خستگی ناشی از دیدارهای قبلی از زمین خارج کرد.
اما تا دقیقه ۷۰ دورتموندی ها موفق به گشودن دروازه ماینتس نشدند، تا اینکه در این دقیقه، ضربه آزاد تماشایی پیر آئوبامیانگ که امشب برای طلایی پوشان تا قبل از ورود میخیتاریان در پست ۱۰ بازی میکرد، تبدیل به گل نخست دورتموند شد.
اما تنها چهار دقیقه بعد خطای پنالتی پیشچک که با شارژ بر روی مهاجم حریف صورت گرفت، منجر به اعلام پنالتی توسط دنیز آیتکین داور این دیدار شد و چوبو موتیگ هم کار را از روی نقطه پنالتی به تساوی کشاند.
گل برتری دورتموند خیلی زود به ثمر رسید، حرکت زیبای آئوبامیانگ و جا گذاشتن گلر حریف سبب شد تا ضربه در چارچوب این بازیکن با شکلی عجیب توسط مدافع حریف و با دست به بیرون فرستاده شود، تا پنالتی اخراج مستقیم در انتظار سوتو مدافع کلمبیایی ماینتس باشد.
روبرت لواندوفسکی ضربه پنالتی را تبدیل به گل دوم و برتری شاگردان کلوپ کرد.
این برتری ۲-۱ تا ثانیه های پایانی ادامه داشت تا اینکه خطای واضح گلر ماینتس بر روی اریک دورم، باعث شد تا بار دیگر لواندوفسکی فرصت گلزنی از روی نقطه پنالتی را به دست آورد و گل سوم بوروسیا دورتموند را باز هم از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.
با این پیروزی ارزشمند، دورتموند ۳۱ امتیازی شد و با توجه به برتری بایرن و لورکوزن در دیدارهای همزمان، در سوم جدول رده بندی بوندس لیگا باقی ماند.

نظر خود را بگذارید


− 2 = چهار

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز