بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
ماینز مقابل بوروسیا دورتموند: پسران کلوپ و فرصتی برای ریکاوری از دو شکست متوالی لیگ

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۷ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

ماینز مقابل بوروسیا دورتموند: پسران کلوپ و فرصتی برای ریکاوری از دو شکست متوالی لیگ

753

ماینز - بوروسیا دورتموند: پسران کلوپ و فرصتی برای ریکاوری از دو شکست متوالی لیگبوروسیا دورتموند در رقابت های بوندی لیگا اخیرا از فرم خوبش دور شده و در حال حاضر آنها پس از متحمل شدن دو باخت متوالی برابر وولفسبورگ و بایرن مونیخ به برد برابر ماینز نیاز دارند
بوروسیا دورتموند امیدوارست که آمار خوب اخیرش در بازی های رو در رو برابر میزبان بتواند به پیروزی در بازی شنبه عصر به آنها کمک کند.
دو تیم در ورزشگاه کوفیس آرنا به جدال هم می روند با توجه به این موضوع که میزبان فرم بهترین نسبت به میهمان در بازی های اخیرش داشته.ماینز از چهار بازی اخیرش در بوندس لیگا سه پیروزی کسب کرده که در هر چهار بازی شینجی اوکازاکی برای ماینز گلزنی کرده.
با تمام این اوصاف ماینز هرگز موفق نشده در شش مصاف اخیرش برابر بوروسیا دورتموند،این تیم را شکست دهد همانطور که یورگن کلوپ به جایی بازمی گردد که در آن بازی کرده و هدایتش را هم بر عهده داشته.
بوروسیا دورتموند اخیرا فرم خوب اخیرش در لیگ را از دست داده.آنها نخست پیش از تعطیلات لیگ به دلیل بازی های ملی در وولفسبورگ با حساب ۲-۱ تن به شکست دادند اما بعد در سیگنال ایدونا پارک برابر بایرن مونیخ با دریافت سه گل متحمل شکست سنگینی شدند.
هر چند که دورتموند در حال حاضر بازیکنان مهمی چون مارسل اشملزر،متز هوملس و نوان سوبوتیچ را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد اما چهارشنبه شب موفق شدند با پیروزی ۳-۱ برابر ناپولی امیدشان برای صعود در لیگ قهرمانان را زنده نگه دارند.
اسون بندر در آن بازی بینی اش شکست اما  برای حضور تا پایان بازی در زمین مشکلی نداشت در حالی که کلوپ نمی خواهد در بازی شنبه عصر برابر ماینز در استفاده از او ریسک کند و باید دید شرایط بازیکن چطور پیش می رود.
کلوپ به دنبال بحران مصدومیت در خط دفاعی مجبور شد تا فردریک مانوئل را جذب کند و این بازیکن ۳۱ ساله که در تابستان گذشته بایرلورکوزن را ترک کرده بود در بازی برابر بایرن مونیخ نخستین بازی خانگی اش در سیگنال ایدونا پارک را تجربه کرد.
دورتموند در نیمی از بازی های خارج از خانه ی این فصل بوندس لیگا امتیاز از دست داده در حالی که ماینز در سه بازی اخیر خانگی اش طعم شکست را تجربه نکرده.
در آستانه این بازی بهترین خبر برای توماس توچل سرمربی ماینز  قطعا رسیدن  زدنک پوسپیچ به بازی شنبه عصر می باشد.کریستین وتکلو با تمام شدن محرومیتش می تواند در این بازی تیمش را همراهی کند.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


نُه − = 7

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز