ماینز - بوروسیا دورتموند: پسران کلوپ و فرصتی برای ریکاوری از دو شکست متوالی لیگ

ماینز مقابل بوروسیا دورتموند: پسران کلوپ و فرصتی برای ریکاوری از دو شکست متوالی لیگ

ماینز - بوروسیا دورتموند: پسران کلوپ و فرصتی برای ریکاوری از دو شکست متوالی لیگبوروسیا دورتموند در رقابت های بوندی لیگا اخیرا از فرم خوبش دور شده و در حال حاضر آنها پس از متحمل شدن دو باخت متوالی برابر وولفسبورگ و بایرن مونیخ به برد برابر ماینز نیاز دارند
بوروسیا دورتموند امیدوارست که آمار خوب اخیرش در بازی های رو در رو برابر میزبان بتواند به پیروزی در بازی شنبه عصر به آنها کمک کند.
دو تیم در ورزشگاه کوفیس آرنا به جدال هم می روند با توجه به این موضوع که میزبان فرم بهترین نسبت به میهمان در بازی های اخیرش داشته.ماینز از چهار بازی اخیرش در بوندس لیگا سه پیروزی کسب کرده که در هر چهار بازی شینجی اوکازاکی برای ماینز گلزنی کرده.
با تمام این اوصاف ماینز هرگز موفق نشده در شش مصاف اخیرش برابر بوروسیا دورتموند،این تیم را شکست دهد همانطور که یورگن کلوپ به جایی بازمی گردد که در آن بازی کرده و هدایتش را هم بر عهده داشته.
بوروسیا دورتموند اخیرا فرم خوب اخیرش در لیگ را از دست داده.آنها نخست پیش از تعطیلات لیگ به دلیل بازی های ملی در وولفسبورگ با حساب ۲-۱ تن به شکست دادند اما بعد در سیگنال ایدونا پارک برابر بایرن مونیخ با دریافت سه گل متحمل شکست سنگینی شدند.
هر چند که دورتموند در حال حاضر بازیکنان مهمی چون مارسل اشملزر،متز هوملس و نوان سوبوتیچ را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد اما چهارشنبه شب موفق شدند با پیروزی ۳-۱ برابر ناپولی امیدشان برای صعود در لیگ قهرمانان را زنده نگه دارند.
اسون بندر در آن بازی بینی اش شکست اما  برای حضور تا پایان بازی در زمین مشکلی نداشت در حالی که کلوپ نمی خواهد در بازی شنبه عصر برابر ماینز در استفاده از او ریسک کند و باید دید شرایط بازیکن چطور پیش می رود.
کلوپ به دنبال بحران مصدومیت در خط دفاعی مجبور شد تا فردریک مانوئل را جذب کند و این بازیکن ۳۱ ساله که در تابستان گذشته بایرلورکوزن را ترک کرده بود در بازی برابر بایرن مونیخ نخستین بازی خانگی اش در سیگنال ایدونا پارک را تجربه کرد.
دورتموند در نیمی از بازی های خارج از خانه ی این فصل بوندس لیگا امتیاز از دست داده در حالی که ماینز در سه بازی اخیر خانگی اش طعم شکست را تجربه نکرده.
در آستانه این بازی بهترین خبر برای توماس توچل سرمربی ماینز  قطعا رسیدن  زدنک پوسپیچ به بازی شنبه عصر می باشد.کریستین وتکلو با تمام شدن محرومیتش می تواند در این بازی تیمش را همراهی کند.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.