لیورنو - یوونتوس: بینکونری و بحران مصدومیت در خط دفاعی

لیورنو – یوونتوس: بینکونری و بحران مصدومیت در خط دفاعی

لیورنو - یوونتوس: بینکونری و بحران مصدومیت در خط دفاعیپسران آنتونیو کنته در حالی یکشنبه عصر برای کسب پنجمین پیروزی متوالی در لیگ به میهمانی لیورنو می روند که با بحران مصدومیت و محرومیت در خط دفاعی روبرو شده اند.
یوونتوس در آستانه بازی خارج از خانه برابر لیورنو باید برای خط دفاعی اش فکری کند،جایی که آنها برای کسب پنجمین پیروزی متوالی در لیگ کمین کرده اند.
این غول تورینی برای بازی یکشنبه عصر مجبور است بدون استفان لیخشتاینر،آندرا بارزاگلی،لئوناردو بونوچی و آنجلو اوبونا که هر دو محروم هستند به جدال لیورنو برود در حالی که حضور جووینکو مهاجم نیز برای این بازی هنوز مشخص نیست
شرایط زمانی بدتر می شود که مائوریسیو ایسلا هافبک نیز مصدوم بوده و به لیست بازیکنان مصدوم دیگر بینکونری یعنی سیمونه په په پیوست.با تمام این اوصاف آرتورو ویدال احتمال مصدومیت اش را پشت سر گذاشته و به این بازی می رسد.
مدافع عنوان قهرمانی یکشنبه عصر تلاش می کند تا موفقیتش را پیش از تعطیلات لیگ به دلیل بازی های ملی برابر لیورنو کامل کند.آنها پیش از وقفه ی دو هفته ای به دلیل بازی های ملی موفق شده بودند ناپولی یکی از مدعیان این فصل سری آ را ۳-۰ شکست دهند.آنها همچنین چهار بازی اخیرشان در لیگ را بدون دریافت حتی یک گل پیروز شدند و تنها یک امتیاز با رم صدرنشین فاصله دارند.
ظاهرا کلودیو مارکیسیو با آمادگی کامل از اردوی تیم ملی بازگشته و این هافبک ایتالیایی می تواند در بحران مصدومیت خط دفاعی یوونتوس با بازی در پستی غیر تخصصی به تیمش کمک کند.
در سوی دیگر لیورنو پس از کسب تنها یک پیروزی از ۹ بازی اخیرش به رده ی پانزدهم جدول سقوط کرد.پسران داویده نیکولا تنها سه امتیاز تا منطقه ی خطر سقوط فاصله دارند و در مصاف اخیرشان ۲-۰ برابر اینتر تن به شکست دادند.
نیکولا سرمربی لیورنو مجبور است بدون آلفونسو دی لاسیا دروازه بان و پائولینیو مهاجم به میزبانی بینکونری برود در حالی که مارکو بناسی با مصدومیت اش از ناحیه کشاله ران دست و پنجه نرم می کند و رون بوتا هم مصدوم است.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.