ليگ هاي جودو قرعه کشي شد

لیگ های جودو قرعه کشی شد

لیگ های جودو قرعه کشی شدرقابتهای لیگ برتر و دسته اول جودوی باشگاههای کشور قرعه کشی شد که در این رقابتها ۲۱ تیم حضور دارند.
مراسم قرعه کشی این رقابت ها عصر دوشنبه در فدراسیون جودو برگزار شد که طی آن در لیگ برتر هشت تیم نفت مسجد سلیمان ، موسسه میزان خراسان شمالی ، دانشگاه آزاد اسلامی ، پاس خراسان رضوی ، پالایش گاز ایلام ، شهروند چالوس ، رستوران نمونه قزوین و نیروی زمینی ارتش حضور خواهند داشت که مسابقات خود را به صورت دوره ای برگزار می کنند.
به گزارش ایسنا،در این بین برخی تیم ها در نظر دارند از جودوکاران خارجی در ترکیب تیم خود بهره ببرند. موسسه میزان که فصل قبل از یک جودوکار ارمنستانی در تیم خود بهره می برد، در فصل جدید علاوه بر این جودوکار ، دو جودوکار تاجیکستانی را نیز به خدمت خواهد گرفت.
در لیگ دسته اول هم ۱۳ تیم حضور دارند که در دو گروه مسابقات خود را برگزار می کنند. در گروه اول رستوران شب های گلوبندک ، امید خراسان شمالی ، ملوان هرمزگان ، هیات جودو مرکزی ، باشگاه علی حیدر ، هیات جودو کرمانشاه و امید چناران به رقابت خواهند پرداخت. تیم های ایران خودرو تبریز ، هیات جودو بوشهر ، هیات جودو کرمان ، پاس قوامین ، آکادمی ملی جودو و شهرداری ساوه نیز در گروه دوم مسابقات خود را برگزار می کنند. در پایان مسابقات از هر گوه دو تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد.
در این جلسه مقرر شد وزن کشی مسابقات طبق قوانین فدراسیون جهانی یک روز قبل از رقابتها و با یک کیلو و نیم ارفاق وزن انجام می شود. ضمن این که استفاده از دو جودوکار زیر ۲۰ سال نیز در ترکیب تیم ها قطعی شد.در این جلسه به تیم ها اعلام شد تنها مجاز به استفاده از دو ملی پوش در ارنج اصلی خود برای هر مسابقه می باشند.
براساس اعلام کمیته تیم های ملی بهزاد وحدانی ، احسان بهرامیان ، سعید ملایی ، امیرقاسمی نژاد ، محمد جمالی ، جواد محجوب و جعفر پهلوانی که در آخرین دوره رقابت های قهرمانی آسیا حضور داشتند اعضای تیم ملی محسوب می شوند.
هفته اول و مراسم افتتاحیه این مسابقات ۱۳ آذرماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار خواهد شد.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.