بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
ليگ هاي جودو قرعه کشي شد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

لیگ های جودو قرعه کشی شد

686

لیگ های جودو قرعه کشی شدرقابتهای لیگ برتر و دسته اول جودوی باشگاههای کشور قرعه کشی شد که در این رقابتها ۲۱ تیم حضور دارند.
مراسم قرعه کشی این رقابت ها عصر دوشنبه در فدراسیون جودو برگزار شد که طی آن در لیگ برتر هشت تیم نفت مسجد سلیمان ، موسسه میزان خراسان شمالی ، دانشگاه آزاد اسلامی ، پاس خراسان رضوی ، پالایش گاز ایلام ، شهروند چالوس ، رستوران نمونه قزوین و نیروی زمینی ارتش حضور خواهند داشت که مسابقات خود را به صورت دوره ای برگزار می کنند.
به گزارش ایسنا،در این بین برخی تیم ها در نظر دارند از جودوکاران خارجی در ترکیب تیم خود بهره ببرند. موسسه میزان که فصل قبل از یک جودوکار ارمنستانی در تیم خود بهره می برد، در فصل جدید علاوه بر این جودوکار ، دو جودوکار تاجیکستانی را نیز به خدمت خواهد گرفت.
در لیگ دسته اول هم ۱۳ تیم حضور دارند که در دو گروه مسابقات خود را برگزار می کنند. در گروه اول رستوران شب های گلوبندک ، امید خراسان شمالی ، ملوان هرمزگان ، هیات جودو مرکزی ، باشگاه علی حیدر ، هیات جودو کرمانشاه و امید چناران به رقابت خواهند پرداخت. تیم های ایران خودرو تبریز ، هیات جودو بوشهر ، هیات جودو کرمان ، پاس قوامین ، آکادمی ملی جودو و شهرداری ساوه نیز در گروه دوم مسابقات خود را برگزار می کنند. در پایان مسابقات از هر گوه دو تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد.
در این جلسه مقرر شد وزن کشی مسابقات طبق قوانین فدراسیون جهانی یک روز قبل از رقابتها و با یک کیلو و نیم ارفاق وزن انجام می شود. ضمن این که استفاده از دو جودوکار زیر ۲۰ سال نیز در ترکیب تیم ها قطعی شد.در این جلسه به تیم ها اعلام شد تنها مجاز به استفاده از دو ملی پوش در ارنج اصلی خود برای هر مسابقه می باشند.
براساس اعلام کمیته تیم های ملی بهزاد وحدانی ، احسان بهرامیان ، سعید ملایی ، امیرقاسمی نژاد ، محمد جمالی ، جواد محجوب و جعفر پهلوانی که در آخرین دوره رقابت های قهرمانی آسیا حضور داشتند اعضای تیم ملی محسوب می شوند.
هفته اول و مراسم افتتاحیه این مسابقات ۱۳ آذرماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار خواهد شد.

نظر خود را بگذارید


سه × = 21

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز