بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
كاهش اسيديته بدن ممكن است آنتي كاتابوليك باشد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

کاهش اسیدیته بدن ممکن است آنتی کاتابولیک باشد

875

کاهش اسید یته بدن ممکن است آنتی کاتابولیک باشد

بافت عضلانی انسان دائماً درحال تغییر وتحول است  وقتی تغذیه وتمرین خوب باشد، عضله وارد فازآنابولیک می شود ووقتی عکس آن اتفاق بیفتد عضلات درحالت کاتابولیک قرار می گیرند. نسبت این دو فازتعیین میکند که عضلات درحالت رشدقراردارند یا تخریب.

ما زمان زیادی راصرف میکنیم تا ببینیم ازچه راههایی می توان فعالیت آنابولیک رادرعضلات بالا برداما این فقط نیمی ازماجرااست.

اولین چیزی که به ذهنمان می رسداین است که بیشتربخوریم تاوزنمان رابالا ببریم درست است که  اینکارمارا واردفازآنابولیک میکنداما همزمان باعث تجمع چربی دربدن میگردد.

دقیقاً به همین دلیل است که هر بدنسازی باید برای آشکارکردن عضلاتی که برای ساختن آنها زحمت کشیده، رژیم های سختی راتجربه کند.مشکل دراینجاست که درطول دوران رژیم ورزشکار بایدبه همان اندازه که دردوران افزایش حجم برای ساخت عضلات زحمت میکشید مراقب ازدست رفتن عضلات هم باشد.

محققان مرکزپزشکی “تافتز” دربوستون تلاش کردندببینند آیا”بی کربنات پتاسیم” می تواندتخریب عضلات را در موشهای آزمایشگاهی کم کند یاخیر؟علاوه براین همزمان آنها میخواستنند ببینند آیا ویتامین D هم دراین پروسه نقش دارد؟آنها برای این تحقیق فاکتورهای زیادی راکه نشان دهنده فازآنابولیک یاکاتابولیک عضله بودندبه عنوان شاخص موردبررسی قراردادند،مانند میزان نیتروژن دفعی، ژنهای مسئول تجزیه عضلات ، مقاطع عرضی فیبرهای عضلانی ومیزان IGF-1 .
کاهش اسید یته بدن ممکن است آنتی کاتابولیک باشد

این پژوهش نشان دادکه بی کربنات پتاسیم باعث بهبود بالانس نیتروژن درعضلات گردید،عملکردپروتئین Aktراکه یک جزء مهم ازفرایندآنابولیک عضلات است راارتقاء داد وبطور بارزی سایزفیبرهای عضلانی نوع A راافزایش داد.درعین حال نکته جالب این بودکه آنان  متوجه شدند اگرویتامین D به اندازه کافی وجود نداشته باشد هیچ کدام از این اثرات مثبت رخ نمیدهد!

بطور خلاصه می توان اینطورنتیجه گیری کرد که بی کربنات پتاسیم به همراه ویتامینD میتواند باعث اقزایش توده عضلانی ورزشکار گردد.

البته توجه داشته باشید که مصرف بیش ازاندازه پتاسیم میتواند برای عملکرد نرمال قلب خطرناک باشد .پس هیچ وقتت بیشتر از ۳ گرم درروز پتاسیم مصرف نکنید.و این۳ گرم رانیز به۳ وعده  ۱گرمی تقسیم کنید و هروعده را۳۰ دقیقه پیش از غذای اصلی خود مصرف کنید. به خاطرداشته باشید که ویتامینD کافی نیزدر طول روز به بدن خودبرسانید.دراین صورت میتوانید مطمئن باشیدراه خوب وموثری برای حفظ عضلات خود در دوران سخت رژیم پیداکرده اید.

نویسنده : ایزاک هیندز

مترجم : دکتر طبرستانی

منبع : فلکس اگوست۲۰۱۳

 توجه : تمامی حقوق این مطلب برای گروه SPORT4ALL  محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را بگذارید


5 − سه =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز