مارک آندره تِراشتگن

قیمت دروازه‌بان مدنظر بارسلونا فاش شد

مارک آندره تِراشتگنویکتور والدس، سنگربان کهنه‌کار بارسلونا با پایان فصل جاری نیوکمپ را ترک خواهد کرد تا به گفته خود تجربه‌ای متفاوت در لیگی دیگر کسب کند، از این رو مسئولان بارسا به دنبال یافتن جانشینی مناسب برای سنگربان ملی‌پوش خود هستند.
به گزارش تسنیم، آنها در جست‌و‌جوهای خود نظرشان به مارک آندره تِراشتگن، دروازه‌بان بورسیا مونشن گلادباخ معطوف شد که در تیم ملی آلمان هم سابقه بازی دارد. حتی نشریه «بیلد» آلمان پیش از این مدعی شد کاتالان‌ها از طریق آندونی سوبی‌سارتا، مدیر ورزشی خود با این سنگربان ۲۱ ساله پیش‌قرارداد هم به امضا رسانده‌اند و این دروازه‌بان در تابستان ۲۰۱۴ به نیوکمپ خواهد رفت.
روزنامه اسپانیایی « موندو دپورتیوو» گزارش داد تر اشتگن که تا سال ۲۰۱۵ با مونشن‌گلادباخ قرارداد دارد با مسئولان این باشگاه به تفاهم رسیده تا در ازای ۱۲ میلیون یورو به جمع آبی‌واناری پوشان ملحق شود.
خوزه مانوئل پینتو، دیگر سنگربان بارسا هم آینده‌ای نامشخص دارد. او هم همانند والدس قراردادش در تابستان پیش‌رو به پایان می‌رسد و هنوز تمدید قراداد نکرده، پس طبیعی است که خراردو مارتینو، سرمربی بارسا و دیگر اعضای کادرفنی نگران دروازه خود باشند.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.