بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
قلعه‌نويي: خبري از منتظري ندارم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

قلعه‌نویی: خبری از منتظری ندارم

173

استقلالسرمربی تیم فوتبال استقلال گفت که از مدافع باتجربه تیمش خبری ندارد.
امیر قلعه‌نویی پس از پایان تمرین امروز استقلال در مورد آخرین شرایط این تیم گفت: شرایط‌مان بد نیست اما ظاهرا هر دفعه باید اتفاق جدیدی رخ دهد. من از پژمان منتظری خبر ندارم و نمی‌دانم در حال حاضر کجاست اما باید بگویم من و آقای فتح‌الله‌زاده با جدایی این بازیکن مخالف هستیم. فرهاد مجیدی آن طور خداحافظی کرد و پژمان منتظری هم به این صورت. درست زمانی که باید میوه‌های‌مان را بچینیم این اتفاقات برای ما رخ داد.
به گزارش تسنیم،وی ادامه داد: شرایط برای ما سخت است اما باید با بقیه بازیکنان تمرینات‌مان را انجام دهیم. خوشبختانه هاشم بیک‌زاده هم به جمع ما اضافه شد تا برای بازی با راه‌آهن سورینت آماده شویم.
سرمربی استقلال در خصوص بازی روز شنبه این تیم با راه‌آهن سورینت تصریح کرد: راه‌آهن تیم خوب و ریشه‌داری است که مربی با دانشی در آن حضور دارد اما شرایط زمین تختی قطعا کار را سخت می‌کند. این مسئله هم برای ما و هم برای راه‌آهن بد خواهد شد. فقط باعث تعجبم است که مربی مانند منصور ابراهیم‌زاده چطور راضی شده در آن زمین بازی کند. ابراهیم‌زاده همیشه دنبال فوتبال روی زمین بوده و این اتفاق را هم زمانی که در زمین‌های خوب به میدان رفته نشان داده است.
قلعه‌نویی در ادامه انتقادهایش از کیفیت زمین ورزشگاه تختی اظهار داشت: امیدوارم کیفیت زمین روی کیفیت بازی اثر نداشته باشد. مسلما با بارندگی‌های چند روز اخیر کیفیت زمین تختی بدتر هم شده است فقط نمی‌دانم سازمان لیگ با اینگونه برنامه‌ریزی‌ها دنبال چه چیزی است. آیا فقط می‌خواهند به راه‌آهن میزبانی بدهند؟ باید بدانیم در آن ورزشگاه هواداران استقلال و پرسپولیس می‌آیند و کیفیت زمین هم باید مطلوب باشد. شاید اگر بازی در شهر دیگری بود مشکلی نداشتیم اما واقعا بازی در زمین تختی سخت است.
وی با بیان اینکه حنیف عمران‌زاده، محمد قاضی و ظاهرا پژمان منتظری به بازی با راه‌آهن سورینت نمی‌رسند در پاسخ به این سوال که چرا منتظری در این شرایط از استقلال قصد جدایی دارد، عنوان کرد: پژمان در گذشته هم می‌خواست از استقلال جدا شود اما اصرار ما باعث شد تا بماند. شاید اگر ۲،۳ هفته زودتر به ما می‌گفت قصد جدایی دارد. ما هم در فصل نقل و انتقالات داخلی حتما یک مدافع خوب جذب می‌کردیم.
قلعه‌نویی اضافه کرد: نمی‌خواهم در این مورد موضع بگیرم چون منتظری برای استقلال و تیم ملی زحمات زیادی کشیده است. یک بازیکن از ۳ بعد فنی، وزنی و اخلاقی در یک تیم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که پژمان از هر ۳ نظر عالی بود. من هم برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

نظر خود را بگذارید


− 2 = یک

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز