بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
فهرست کامل بهترين‌هاي فوتبال سال 2013 آسيا

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

فهرست کامل بهترین‌های فوتبال سال ۲۰۱۳ آسیا

683

فهرست کامل بهترین‌های فوتبال سال 2013 آسیا فوتبال ایران در مراسم برترین‌های سال ۲۰۱۳ فوتبال آسیا موفق به دریافت جایزه نشد و ژاپن با دریافت ۵ جایزه بیشترین جوایز را در سال ۲۰۱۳ از آن خود کرد.
مراسم انتخاب برترین‌های سال ۲۰۱۳ فوتبال آسیا امروز از ساعت ۱۵:۳۰(۲۰ به وقت محلی) در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور مالزی آغاز شد که طی آن برترین‌های فوتبال آسیا انتخاب شدند.
به گزارش تسنیم،در این مراسم جایزه تیم جوانمرد سال ۲۰۱۳ آسیا به فدراسیون فوتبال چین رسید که در این بخش علاوه بر چین، فدراسیون فوتبال ژاپن و کره جنوبی نیز کاندیدای دریافت این جایزه بودند.
عنوان برترین بازیکن فوتسال سال آسیا نیز که حسین طیبی (گیتی پسند – ایران)، نائورو موریوکا (ناگویا اوشنز – ژاپن) و سوفاووت توئنک لانگ (چونبوری – تایلند) کاندیداهای این بخش بودند، به توئنک لانگ از تایلند رسید.
گیلرمه بعنوان برترین بازیکن خارجی شاغل در باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. داریو لئوناردو کونکا (آرژانتین – گوانگژو چین)، دژان دامیانوویچ (مونته نگرو – اف سی سئول کره جنوبی) و لوئیس گیلرمه دا کونسی سائو (برزیل – گوانگژو چین) کاندیداهای این بخش بودند.
یوتو ناگاتومو (ژاپن – اینترمیلان) بعنوان برترین بازیکن بین المللی فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. کی سوکه هوندا (ژاپن – زسکا مسکو) و سوت هئونگ مین (کره جنوبی – بایر لورکوزن) دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
ناگی توشیوکی از ژاپن بعنوان برترین کمک داور سال آسیا در سال ۲۰۱۳ و در بخش مردان انتخاب شد و دست کمک داور خوب کشورمان از این جایزه کوتاه ماند. حسن کامرانی فر (ایران) و ساگارا تورو (ژاپن) کاندیداهای این بخش بودند.
فلین آلیسون کلیر استرالیایی به عنوان برترین کمک داور زن سال آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. سارا هو (استرالیا) و تشیروگی نائومی (ژاپن) دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
تیم چونبوری تایلند بعنوان بهترین تیم فوتسال باشگاهی آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. چونبوری تایلند، گیتی پسند ایران و ناگویا اوشنز ژاپن کاندیداهای انتخاب در این بخش بودند.
بنجامین ویلیامز از استرالیا بعنوان برترین داور سال آسیا در سال ۲۰۱۳ و در بخش مردان انتخاب شد. نواف عبدالله (بحرین) و یوییچی نیشیمورا (ژاپن) دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
یاماگیشی ساچیکو از ژاپن به عنوان برترین کمک داور زن سال آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد.کامنوئونگ پانیپار (تایلند) و ریتا بینتی (مالزی) دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
فدراسیون فوتبال ژاپن به عنوان برترین فدراسیون فوتبال در بخش پایه در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. فدراسیون فوتبال هند و ویتنام دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
در این مراسم و در بخش توسعه فوتبال آسیا، تیم میانمار بعنوان رویایی ترین تیم قاره آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد.
چونگ مونگ نایب رئیس پیشین فیفا و رئیس سابق فدراسیون فوتبال کره جایزه الماس AFC را دریافت کرد. در این بخش کاندیدای دیگری وجود نداشت.
فدراسیون چین بعنوان برترین فدراسیون فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. ایران، چین و ژاپن کاندیداهای انتخاب بعنوان برترین فدراسیون فوتبال قاره کهن بودند. اردن به عنوان بهترین فدراسیون در بخش توسعه انتخاب شد و پاکستان هم بهترین فدراسیون الهام بخش آسیا شد.
تیم گوانگژو بعنوان برترین تیم فوتبال باشگاهی آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. اف سی سئول (کره جنوبی) و الکویت (کویت) دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
تیم زیر ۲۰ سال عراق به عنوان برترین تیم ملی فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. ایران، ژاپن و تیم زیر ۲۰ سال عراق کاندیداهای این بخش بودند.
تیم زیر ۱۹ سال کره جنوبی بعنوان برترین تیم ملی فوتبال بانوان سال ۲۰۱۳ آسیا انتخاب شد.
چو یونگ سو سرمربی اف سی سئول بعنوان برترین مربی فوتبال مردان آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. حکیم شاکر (عراق) و جونگ سونگ چون (کره جنوبی) دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
آساکو تاکه موتو ژاپنی به عنوان برترین مربی فوتبال بانوان آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. نوئنگراتای سراتونگوین (تایلند) و هوانگ این سون (کره جنوبی) دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
علی عدنان کاظم از عراق بعنوان برترین بازیکن جوان پسر آسیا در سال ۲۰۱۳ و در بخش مردان انتخاب شد. عباسبیک ماخاتالی‌اف (ازبکستان) و کوانگ چانگ هوون(کره جنوبی) دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
یانگ سل گی از کره‌جنوبی به عنوان برترین بازیکن جوان دختر آسیا در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد. هینا سوگیتا (ژاپن) و وانگ شوانگ (چین) دیگر کاندیداهای این بخش بودند.
ژانگ ژی بازیکن تیم گوانگژو و تیم ملی چین بعنوان بازیکن برتر سال ۲۰۱۳ فوتبال آسیا انتخاب شد. جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران و بازیکن استقلال به همراه ها دائه سونگ بازیکن اف سی سئول و تیم ملی کره جنوبی، گزینه‌های دیگر کسب این عنوان بودند. آخرین باری که یک ایرانی این جایزه را برده بود، در سال ۲۰۰۴ توسط علی کریمی این جایزه به دست آمد.

نظر خود را بگذارید


4 × = شانزده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز