فغانی: آینده خوبی برای داوری نمی‌بینم

علیرضا فغانیعلیرضا فغانی بعد از قضاوت دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت با اعلام اینکه درباره این دیدار صحبت نمی‌کند درباره اخراج رونالدینیو در جام باشگاه‌های جهان گفت: من قانون را در این مسابقه اجرا کردم چرا که این کار وظیفه ماست و طبق قانون برای خطایی که شده بود جریمه مورد نظر را در نظر گرفتم.
به گزارش تسنیم، وی در مورد اینکه رونالدینیو معتقد بوده او تنها قصد داشته این بازیکن را اخراج کند، گفت: من کار خودم را انجام می‌دهم. در آن صحنه رونالدینیو به بازیکن چینی ضربه زد و من ناچار بودم او را اخراج کنم.
فغانی درباره عکس‌العمل رونالدینیو در پذیرش تصمیم او گفت: آنها پذیرفته‌اند که داور چه درست و چه اشتباه تصمیمی که بگیرد عوض نخواهد شد.
این داور در انتقاد از حاشیه‌های مطرح شده برای داوری فوتبال تصریح کرد: این موضوع برای فوتبال ما خوب نیست و من برای آینده داوری شرایط خوبی را نمی‌بینم.
وی ادامه داد: هر تیمی می‌بازد به داوری‌ اعتراض می‌کند و مسائل مختلفی را به میان می‌کشد. با این شرایط معتقدم نمی‌توانیم آینده خوبی را برای داوری ببینیم. اگر چه ناپاکی در فوتبال وجود دارد و باید در همه زمینه‌ها به آنها رسیدگی شود و مشکلات برطرف شود.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.