بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
علت سرطان پروستات

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

علت سرطان پروستات

906

علت سرطان پروستات

علت آن دقیقا مشخص نیست. اما زمینه ژنتیکی (سیاه پوستان آمریکا بیشتر مبتلا می*شوند) ، عوامل هورمونی (شانس بروز سرطان پروستات با گذشت سن بالا می*رود و ممکن است به علت تغییرات هورمونی حاصله نظیر کم شدن مقدار آندرسترون و یا افزایش مقادیر سرمی استروژن و استرادیول باشد) ، رژیم غذایی (مصرف زیاد چربی با ایجاد تغییر در متابولیسم کلسترول و استروئید ، شانس بروز سرطان را افزایش می*دهد.

مصرف سبزیجات یا رنگدانه*های سبز و زرد یک اثر حفاظتی از بروز سرطان پروستات دارد) ، عوامل شیمیایی سرطان زا (تماس با عوامل شغلی و محیطی شانس بروز سرطان را بیشتر می*کند، شغلهایی که شانس بروز سرطان را بیشتر می*کنند شامل کارگرانی که با کودها ، بافتنیها و لاستیک سر و کار دارند، تماس با بطریهای حاوی کادمیوم و ویروسها (با مشاهده ویروس در بافت سرطانی پروستات توسط میکروسکوپ الکترونی) را در بروز سرطان پروستات موثر می*دانند.

علایم بالینی

ممکن است علامت خاصی دیده نشود. علایم انسدادی معمولا زودتر بروز می*کند و شامل تکرر ادرار ، احتباس ادرار و کاهش قطر و فشار جریان ادرار است.
درمان

رادیوتراپی که ممکن است بوسیله کاشت املاح طلا در پروستات یا قرار دادن مواد رادیواکتیو ید دار در داخل پروستات یا تابش اشعه با ولتاژ بالا توسط منبع خارجی صورت گیرد.
دارو درمانی

مطالعات آندوکرینی نشان داده که کم کردن آندروژنها منجر به آتروفی سلولهای اپیتلیال آن می*شود و آندروژن در بیضه و غدد فوق کلیوی تولید شده و درمانهای آندوکرینی به صورت زیر است.

* حذف منبع تولید آندروژی.
* مهار گونادوترپین هیپوفیز.
* کاهش ساخت آندروژن.
* جلوگیری از تاثیر آندروژن بر روی بافتها.

مصرف فلوتامید (اولکسین) ، داروهای خوراکی مهار کننده آندروژن ، جدیدترین درمان دارویی کانسر پروستات است. هورمون آزاد کننده گونادوتروپین (آنالوگهای لوپرولید ، گاسرلین استات) نیز گاهی در درمان بکار می*رود. این عوامل ترشح یا عملکرد آندروژنها را که سبب تحریک و رشد تومور است، مهار می*کند.

گاهی به بیمار استروژن می*دهند (دی اتیل استیل بسترون) و با مهار آزاد سازی گونادوترپین هیپوفیز مقادیر سرمی تستوسترون را کاهش می*دهند. از داروهای شیمی درمانی می*توان به سیلکوفسفامید (سیستوکسان) ، ۵ فلوئور و اوراسیل استراموستین فسفات ، دوکسور و بی سین هیدروکلراید (آدریامایسین) و سیتومایسین c (موتامایسین) اشاره کرد.
درمان جراحی

جراحی شامل پروستاتکتومی ترانس یوترال و پروستاتکتومی رادیکال است. پروستاتکتومی ترانس یوترال برای تومورهای خوب دیفرانسیه با حجم کم یا به عنوان یک عمل تسکینی برای رفع انسداد انجام می*شود و در واقع یک آدنکتومی است از بافت جدید و پروستات حقیقی و کپسول فیبروتیک آن را خارج نمی*کنند. پروستاتکتومی رادیکال از طریق پرینه یارتروپیک انجام می*شود و محتویاتی مانند تمام غده پروستات ، کپسول بیرونی ، وزیکول سیمینالها ، مقاطعی از وازود فرانها و قسمتی از گردن مثانه خارج می*شود.

منبع : تک اندام

نظر خود را بگذارید


+ 1 = شش

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز