بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
عصاره دارچین ؛ افزاینده عملکرد کراتین

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۷ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

عصاره دارچین ؛ افزاینده عملکرد کراتین

775

 عصاره دارچین ؛ افزاینده عملکرد کراتین

یکی از اجزای ترکیبی محصول کراتین cinnulin pf می باشد. در این مقاله می خواهیم به تعریف این جزء و عملکرد آن بپردازیم. Cinnulin pf نام تجاری عصاره دارچین محلول در آب می باشد. قضیه عصاره دارچین در محصولات کراتینی به صورت مستقیم و به خوبی توسط پژوهش های مختلف حمایت می شود. اکثر پژوهش ها روی کراتین نشان می دهند که وقتی کراتین با قندهای ساده نظیر گلوکز خورده می شود، به صورت قابل توجهی در یک نرخ توسعه یافته جذب می شود و برای این امر دلیلی وجود دارد. وقتی حجم زیادی گلوکز خورده می شود، سطوح انسولین به صورت برجسته ای افزایش می یابد و سطوح انسولین بالا رفته نشان می دهد که گلوکز و کراتین بیشتری از جریان خون خارج می شوند و در بافت های عضلانی پمپ می شوند.

این فرایند راه حل ساده ای به نظر می رسد که منجر به توسعه جذب کراتین می شود. به هر حال بدین منظور تقریباً به ۲۰ گرم گلوکز در کنار هر گرم کراتین نیاز است تا منجر به ایجاد توسعه در فرآیند جذب شویم. اگر چنین حجم زیادی از قند به صورت یک بنیاد متوالی خورده شود، مقاومت انسولین می تواند توسعه پیدا کند و توانایی بدن را در رابطه با جذب صحیح مواد مغذی کم کند.

مقاومت جدی انسولین شبیه به آنچه در بیماری دیابت نوع دوم رخ می دهد ، چیزی است که ما خواهانیم تا از آن دوری کنیم. در راًس آن، معمولاً افراد نگران هستند که نکند با خوردن روزانه ۱۰۰ گرم قند ساده ( بجز حول و حوش زمان تمرین ) دچار مشکل شوند.

با در نظر گرفتن همه این اطلاعات ، کمپانی های مکمل سازی به دنبال جزء ترکیبی مزبور در کنار قندهای ساده هستند که می تواند منجر به ترشح انسولین به منظور توسعه جذب کراتین شود. این همان جایی است که عصاره دارچین وارد ماجرا می شود و با اجزای ترکیبی گیاهی خاص خود به جزء ترکیبی فعالش نقش عمده را می دهد. جزء ترکیبی فعال دارچین ، هیدروکسی کلکون است که گاهی اوقات از آن تحت عنوان متیل هیدروکس کلکون نام برده می شود. عصاره دارچین ( که شامل سطوح بالایی از هیدروکسی کلکون می باشد) به تقلید از تاًثیرات انسولین می پردازد ومنجر به ترشح انسولین از پانکراس می شود. علاوه بر آن ، عصاره  دارچین ممکن است منجر به افزایش عملکرد انسولین در سلول های عضلانی شود و در این حالت منجر به مصرف بهتر گلوکز ، کراتین و اسید های آمینه به وسیله بافت های عضلانی می شود.

توسعه مصرف گلوکز منجر به توسعه سنتز گلوکز می شود که کمک بسیار موًثری به ریکاوری پس از اجرای تمرین های شدتی می کند. افزایش مصرف اسید آمینه به سنتز پروتئین و رشد عضله کمک می کند. علاوه بر تاًثیرات فوق ، عصاره دارچین همچنان نشان داده که در بهبود سطح تری گلیسرید خون ، کلسترول کلی و کلسترول LDL کمک می کند .

مطابق با پژوهشهای علمی ، این عصاره احتمالاً یک عامل مهم در یک تنوع از مکملهای رژیمی است، بخصوص آنهایی که دارای نرخ جذب پایین می باشند. پس  از این به بعد به دنبال محصولات کراتینی باشید که جزء cinnulin pf را در لیست اجزای ترکیبی خود دارند.

منبع : مجله Muscle&Fitness

نظر خود را بگذارید


4 + = پنج

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز