بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
طوفان رونالدو و بیل در تورین

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

طوفان رونالدو و بیل در تورین

1622

رئال تنها در صورتی نمی‌تواند صعود کند که چندین اتفاق حیرت‌انگیز روی دهد، اما یوونتوس کار سختی دارد.
دیدار تماشایی یوونتوس و رئال مادرید با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
رئال مادرید با این تساوی در آستانه صعود قرار گرفت؛ آنها تنها در صورتی که دو شکست بسیار سنگین مقابل کپنهاگن و گالاتاسرای متحمل شوند، و البته این دو تیم یوونتوس را هم ببرند حذف خواهند شد!

رئال مادرید,یوونتوس

اما اوضاع یوونتوس در قعر جدول بغرنج است و آنها نیاز به پیروزی در هر دو مسابقه باقی‌مانده دارند.
رئال نارنجی‌پوش بازی را بهتر شروع کرد اما یوونتوس به‌تدریج بازی را در دست گرفت و چند فرصت عالی داشت که ایکر کاسیاس مانع گل‌زنی آنها شد. ابتدا مارسلو در دقیقه ۱۷ ضربه‌ای به سمت دروازه خودی زد که کاسیاس با واکنش فوق‌العاده‌اش نگذاشت توپ گل شود و یک بار هم ضربه سر فرناندو یورنته را با پا دفع کرد.
اما یووه در دقیقه ۴۲ به گل رسید. این پنجمین پنالتی‌ای بود که داوران در سه دیدار اخیر علیه مادرید گرفته‌اند. پال پوگبا داشت حرکت می‌کرد که رافائل واران پای عقبی او را زد و پنالتی حاصل را آرتورو ویدال با ضربه‌ای عالی به گل تبدیل کرد.
رئال با شروع نیمه دوم حمله کرد و در دقیقه ۵۲ به گل رسید. پاس رو به عقب بد مارتین کاسرس در مسیر کریم بنزما قرار گرفت و او توپ را به کریس رونالدو سپرد. فوق ستاره پرتغالی هم با خونسردی توپ را وارد دروازه جیان‌لوییجی بوفون کرد.
دقایقی بعد بود که شوت عالی ژابی آلونسو به تیر افقی برخورد کرد و برگشت.
در آن سو کلودیو مارکیزیو دو فرصت خوب را از دست داد و یک بار کاسیاس ضربه‌اش را دفع کرد و یک بار په‌په توپ را از روی خط برگرداند.
رئال در دقیقه ۶۰ گل دوم را هم زد. رونالدو پاس مارسلو را خوب کنترل کرد و آن را به گرث بیل سپرد تا دیگر ستاره گران‌قیمت رئال با پای چپ گل بزند.
اما یووه شش دقیقه بعد بازی را مساوی کرد. کاسرس اشتباهش را جبران کرد و سانتری عالی انجام داد که فرناندو یورنته با کمین پشت سر واران توپ را با سر به گل تبدیل کرد و امیدهای یوونتوس برای صعود را زنده نگاه داشت.
دقایق پایانی بازی هم با حفظ توپ رئال برای لحظاتی طولانی همراه بود و یوونتوس نتوانست کاری انجام دهد، به جز یک شوت کارلوس تبس که کاسیاس آن را خوب دفع کرد.
در دیگر دیدار این گروه کپنهاگن با گل بسیار زیبای دانیل براتن (دقیقه ۶) که با پشت پا توپ را زد توانست گالاتاسرای را یک بر صفر ببرد.

1

2

3

4

5

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


− 3 = شش

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز