طوفان رونالدو و گرت بیل در تورین

طوفان رونالدو و بیل در تورین

رئال تنها در صورتی نمی‌تواند صعود کند که چندین اتفاق حیرت‌انگیز روی دهد، اما یوونتوس کار سختی دارد.
دیدار تماشایی یوونتوس و رئال مادرید با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
رئال مادرید با این تساوی در آستانه صعود قرار گرفت؛ آنها تنها در صورتی که دو شکست بسیار سنگین مقابل کپنهاگن و گالاتاسرای متحمل شوند، و البته این دو تیم یوونتوس را هم ببرند حذف خواهند شد!

رئال مادرید,یوونتوس

اما اوضاع یوونتوس در قعر جدول بغرنج است و آنها نیاز به پیروزی در هر دو مسابقه باقی‌مانده دارند.
رئال نارنجی‌پوش بازی را بهتر شروع کرد اما یوونتوس به‌تدریج بازی را در دست گرفت و چند فرصت عالی داشت که ایکر کاسیاس مانع گل‌زنی آنها شد. ابتدا مارسلو در دقیقه ۱۷ ضربه‌ای به سمت دروازه خودی زد که کاسیاس با واکنش فوق‌العاده‌اش نگذاشت توپ گل شود و یک بار هم ضربه سر فرناندو یورنته را با پا دفع کرد.
اما یووه در دقیقه ۴۲ به گل رسید. این پنجمین پنالتی‌ای بود که داوران در سه دیدار اخیر علیه مادرید گرفته‌اند. پال پوگبا داشت حرکت می‌کرد که رافائل واران پای عقبی او را زد و پنالتی حاصل را آرتورو ویدال با ضربه‌ای عالی به گل تبدیل کرد.
رئال با شروع نیمه دوم حمله کرد و در دقیقه ۵۲ به گل رسید. پاس رو به عقب بد مارتین کاسرس در مسیر کریم بنزما قرار گرفت و او توپ را به کریس رونالدو سپرد. فوق ستاره پرتغالی هم با خونسردی توپ را وارد دروازه جیان‌لوییجی بوفون کرد.
دقایقی بعد بود که شوت عالی ژابی آلونسو به تیر افقی برخورد کرد و برگشت.
در آن سو کلودیو مارکیزیو دو فرصت خوب را از دست داد و یک بار کاسیاس ضربه‌اش را دفع کرد و یک بار په‌په توپ را از روی خط برگرداند.
رئال در دقیقه ۶۰ گل دوم را هم زد. رونالدو پاس مارسلو را خوب کنترل کرد و آن را به گرث بیل سپرد تا دیگر ستاره گران‌قیمت رئال با پای چپ گل بزند.
اما یووه شش دقیقه بعد بازی را مساوی کرد. کاسرس اشتباهش را جبران کرد و سانتری عالی انجام داد که فرناندو یورنته با کمین پشت سر واران توپ را با سر به گل تبدیل کرد و امیدهای یوونتوس برای صعود را زنده نگاه داشت.
دقایق پایانی بازی هم با حفظ توپ رئال برای لحظاتی طولانی همراه بود و یوونتوس نتوانست کاری انجام دهد، به جز یک شوت کارلوس تبس که کاسیاس آن را خوب دفع کرد.
در دیگر دیدار این گروه کپنهاگن با گل بسیار زیبای دانیل براتن (دقیقه ۶) که با پشت پا توپ را زد توانست گالاتاسرای را یک بر صفر ببرد.

1

2

3

4

5

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.