بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
طلا به 1316 دلار در هر اونس رسید

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

طلا به ۱۳۱۶ دلار در هر اونس رسید

576

 به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، با افزایش ارزش دلار در اثر انتشار آمار اقتصادی آمریکا، قیمت طلا در بازارهای جهانی کاهش یافت.

هر اونس طلا در آخرین روز کاری بازارهای جهانی با به ۱۳۱۶٫۱۸ دلار در هر اونس رسید. این فلز گران بها در ۲ روز آخر هفته ۲۱٫۸۲ دلار کاهش یافته است.

انتشار آمار بهتر از انتظار بخش تولید آمریکا، نگرانی‌ها در مورد اجرای برنامه تعدیلی فدرال رزرو را افزایش داده است و این امر سبب شد که قیمت طلا روز جمعه حدود یک درصد کاهش یابد و بزرگ‌ترین کاهش هفته‌ای خود در ۷ هفته گذشته را به ثبت برساند.

افزایش ارزش دلار سبب می شود تا دارایی‌هایی مانند طلا که پشتوانه دلار دارند برای سرمایه‌گذاران خارجی گران تمام شوند.

انتشار آمار بخش تولید آمریکا در روز جمعه، نشان دهنده سریع ترین نرخ رشد در ۲ سال  و نیم اخیر بوده است که ارزش دلار را به بالاترین میزان در ۶ هفته اخیر رسانده است.

قیمت طلا در هفته جاری ۳ درصد کاهش یافته است. هر نشانه‌ای مبنی اینکه فدرال رزرو خرید اوراق قرضه را کاهش دهد به شدت بر قیمت طلا اثر می‌گذارد. صندوق‌ها و موسسات سرمایه‌گذاری در سال‌های اخیر در برابر تورم و اقدامات پولی بانک های مرکزی طلا خریداری کردند.

اریکا رانستاد تحلیلگر فلزهای گران بها گفت: روی‌هم رفته، سرمایه‌گذاران انتظار کاهش سیاست‌های انبساطی را داشتند از اینرو، حتی اگر امسال این سیاست تغییری نکند اما به علت وجود این انتظار که اجرای این تعدیل در نهایت صورت خواهد گرفت، سرمایه‌ها در حال خروج از بازار است.

نظر خود را بگذارید


شش + = 10

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز