بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
صعود اوساسونا، ویارئال، لوانته و ختافه/ حذف مالاگا

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

صعود اوساسونا، ویارئال، لوانته و ختافه/ حذف مالاگا

134

صعود اوساسونا، ویارئال، لوانته و ختافه/ حذف مالاگاتیم‌های فوتبال اوساسونا، ویارئال، لوانته و ختافه به دور بعد جام حذفی اسپانیا صعود کردند.
خبرگزاری فارس: صعود اوساسونا، ویارئال، لوانته و ختافه/ حذف مالاگا
به گزارش خبرگزاری فارس، در دور برگشت از جام حذفی اسپانیا (کوپادل‌ری)، چهار دیدار برگزار شد و تیم‌ها اوساسونا، ویارئال، لوانته و ختافه به دور بعدی کوپا دل‌ری صعود کردند و مالاگا حذف شد.
ختافه در خانه با نتیجه ۴ بر یک بر ژیرونا غلبه کرد و با توجه به تساوی یک بر یک در بازی رفت، در مجموع با نتیجه ۵ بر ۲ بر ژیرونا غلبه کرد و راهی دور بعد شد.
در دیدار دیگر لوانته در حالی که در بازی رفت با یک گل مغلوب رکرتیوو اوئلوا شده بود، در بازی برگشت و در خانه با نتیجه ۴ بر صفر این تیم را شکست داد تا در مجموع بلا پیروزی ۴ بر یک به مرحله بعد صعود کرد.
در مسابقه دیگر ویارئال که در دیدار رفت در خانه مقابل الچه با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شده بود، در دیدار برگشت در خانه الچه یک بر صفر پیروز شد تا در مجموع با شکست ۳ بر ۲ الچه به دور بعد صعود کند.
در دیدار چهارم نیز اوساسونا به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف به دور بعد صعود کرد، این تیم در بازی رفت در خانه مالاگا به تساوی ۳ بر ۳ رسیده بود و موفق شد در بازی برگشت در خانه خود با نتیجه یک بر یک مالاگا را متوقف کند و در مجموع با تساوی ۴ بر ۴ و قانون گل زده بیشتر در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرده و مالاگا را حذف کند.

نظر خود را بگذارید


5 − یک =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز