بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
شکست نوجوانان ايران مقابل اسلواکي

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

شکست نوجوانان ایران مقابل اسلواکی

211

تیم ملی جوانانتیم ملی جوانان ایران بعدازظهرسه شنبه و از ساعت ۱۳:۴۵ در مقابل تیم ملی جوانان اسلواکی قرار گرفت و دو بر یک شکست خورد و در گروهش دوم شد.
تیم ملی جوانان ایران که با یک تساوی هم می‌توانست به جمع ۴ تیم نهایی جام جهانی کوچک صعود کند، یک بازی هجومی و مستقیم را در دستور کار قرار داد و موقعیت‌های زیادی هم برای گلزنی داشت که با بدشانسی وارد دروازه حریف نشد.
اسلواکی در دقیقه ۳ به گل رسید اما ۵ دقیقه بعد ایران توسط یحیی نجاریان به گل تساوی رسید. پس از گل تساوی ایران بازی هجومی را در دستور کار قرار داد تا به گل دوم برسد اما روی یک ضدحمله در دقیقه ۲۳ در محوطه جریمه مدافع تیم ملی جوانان خطا انجام داد و تیم اسلواکی به پنالتی رسید تا بازیکنی که گل اول تیم اسلواکی را به ثمر رسانده بود، گل دوم را هم به ثمر برساند و نیمه اول با نتیجه دو بر یک به سود حریف به پایان برسد. در نیمه دوم هم حملات ایران با اینکه گسترده بود کارساز نشد و اسلواکی به دفاع مطلق روی آورده بود و با کشتن زمان می‌خواست که سرعت هافبک‌ها و مهاجمان ایران را بگیرند.
در نیمه دوم هم مهاجمان تیم ملی فرصت‌های مسلم زیادی را از دست دادند تا ایران در نهایت بازی را دو بر یک واگذار کند و در عین شایستگی نتواند به جمع ۴ تیم پایانی رقابت‌های جام جهانی کوچک سن پترزبورگ صعود کند.
در گروه اول اسلواکی با ۹ امتیاز از سه بازی با سه برد، بدون باخت بدون مساوی ۷ گل زده، ۳ گل خورده و با تفاضل ۴+ به مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کرد و حریف تیم ملی جوانان روسیه شد. ایران با ۶ امتیاز از سه بازی دو برد، یک باخت، بدون مساوی، نه گل زده و دو گل خورده و با تفاضل گل ۷+ در گروهش دوم شد در مرحله بعدی برای رسیدن به مقام ۵ تا هشتم بازی می‌کند وباید منتظر بماند تا تیم دوم گروه دوم مشخص شود.
در این گروه فنلاند با سه بازی، یک برد، دو باخت، هفت گل زده و نه گل خورده و با سه امتیاز سوم و بلاروس با سه بازی بدون برد، سه باخت، بدون تساوی، یک گل زده و نه گل خورده و بدون امتیاز چهارم شد.
در گروه دوم روسیه با ۶ امتیاز و پیش از بازی امروزش مقابل استونی صعودش را به عنوان تیم اول به مرحله نیمه نهایی قطعی کرده است و دیدارهای امروز روسیه- استونی و اسلوونی- مولدوانی تکلیف تیم های دوم تا چهارم گروه را مشخص خواهد کرد تا ایران حریفش در بازی بعدی بشناسد.

نظر خود را بگذارید


− هفت = 0

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز